Twój doradca podatkowy
Twój doradca podatkowy, Kancelaria Prawno Finansowa Doradztwo Podatkowe Belka Bogdan, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8951003746
REGON: 930420819
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelarię Prawno-Finansową we Wrocławiu prowadzi Bogdan Belka - doświadczony doradca podatkowy. Od 1993 roku zapewnia fachową obsługę firm oraz osób prywatnych.

Oferta

Kancelaria Bogdana Belki we Wrocławiu powstała z myślą o doradztwie podatkowym. Obsługę prawno-podatkową świadczy na rzecz podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Doradca prowadzący kancelarię doskonale zna metody działania organów podatkowych oraz wie jak odpowiednio analizować przepisy prawa podatkowego. Wyróżnia się także dogłębną znajomością obowiązujących procedur legislacyjnych.

W ramach ekspertyz podatkowych przygotowuje opinie, porady i wyjaśnienia z zakresu zobowiązań podatkowych. Nie tylko realizuje doraźne zlecenia, ale także udziela stałych konsultacji w bieżących sprawach. Prowadzi również sprawy podatkowe, zapewniając reprezentację klientów przed organami administracji podatkowych oraz występując w ich imieniu przed Sądami Administracyjnymi.

Pomaga sporządzać też:
  • odwołania od decyzji podatkowej
  • opinie podatkowe
  • skargi kasacyjne
  • sprawozdania GUS
  • bilansy podatkowe
Zapewnia również profesjonalne planowanie podatkowe oraz udziela informacji o istotnych dla klienta zmianach w prawie podatkowym. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Prawno Finansowa Doradztwo Podatkowe Belka Bogdan

Kancelaria Prawno Finansowa Doradztwo Podatkowe Belka Bogdan, Wrocław

Opinie (2)

Opinie o firmie Kancelaria Prawno Finansowa Doradztwo Podatkowe Belka Bogdan

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emilia
Emilia
5.0
31.05.2019
Współpraca z Kancelarią Prawno Finansową Doradztwo Podatkowe przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
26.03.2019
Jedna z lepszych kancelarii w okolicy. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam serdecznie.