Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7511643458
REGON: 368960120
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Notariusze, Kancelaria Notarialna Julia Fersten - Notariusz, Warszawa Nazywam się Julia Fersten, jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam także kurs dyplomowy w zakresie prawa angielskiego i prawa UE. Od 2009 roku wykonuję zawód notariusza. Siedziba kancelarii notarialnej zlokalizowana jest w Warszawie. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Dla moich klientów świadczę szeroki zakres czynności notarialnych. Szczególnie interesuję się prawem handlowym, prawem spadkowym, prawem rzeczowym oraz prawem zobowiązań.

Jakie czynności notarialne oferuję?

Oferuję czynności notarialne takie jak:
  • sporządzanie aktów notarialnych
  • sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia
  • sporządzanie poświadczeń własnoręczności podpisu
  • sporządzanie poświadczeń zgodności odpisu lub wyciągu z okazanym dokumentem
Ponadto przygotowuję poświadczenia daty okazania dokumentu oraz poświadczenia pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu. Do zakresu mojej działalności należy również wykonywanie czynności dotyczących europejskiego poświadczenia spadkowego.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w ofercie kancelarii notarialnej z Warszawy?

W ofercie kancelarii notarialnej z Warszawy znajduje się także doręczanie oświadczeń, sporządzanie protokołów, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów oraz wyciągów dokumentów. Przygotowuję również projekty aktów, oświadczeń oraz innych dokumentów. Ponadto przyjmuję na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty oraz dane na informatycznych nośnikach danych. W mojej ofercie znajdą Państwo także składanie wniosków o wpis w księdze wieczystej.

Zapewniam indywidualne podejście do klienta, służę profesjonalnym doradztwem na każdym etapie współpracy, ochrona praw i interesów klienta jest dla mnie priorytetem. Warto pamiętać, że każdy notariusz jest zobowiązany do bezpłatnego udzielania informacji i wyjaśnień dotyczących konkretnych czynności notarialnych.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo więcej informacji. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, proszę o kontakt telefoniczny.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Julia Fersten - Notariusz

Kancelaria Notarialna Julia Fersten - Notariusz, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Julia Fersten - Notariusz