Drewno do budowy dachów i prac wykończeniowych
Drewno do budowy dachów i prac wykończeniowych, Kamil Piwowarczyk, Oława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7722232048

O firmie

Skład drewna należący do Kamila Piwowarczyka znajduje się w Oławie, w województwie dolnośląskim. Przedsiębiorstwo powstało w 2012 roku i jest największą tego typu firmą w powiecie. Oferuje szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych.


Oferta

Drewno to doskonały materiał, wykorzystywany w pracach budowlanych i wykończeniowych oraz przy produkcji mebli. Największy wybór dobrego jakościowo drewna znajdą Państwo w składzie Kamila Piwowarczyka, a jeśli poszukują Państwo czegoś specjalnego, to można to wykonać na zamówienie. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i użytecznością i są dostępne w atrakcyjnych cenach. Na życzenie klientów można je dostarczyć na wskazane miejsce.

Podstawą firmowej oferty jest sprzedaż tarcicy suszonej i rożnego rodzaju desek. W składzie można kupić deski tarasowe, podłogowe, elewacyjne oraz szalunkowe. Ponadto przedsiębiorstwo oferuje więźbę dachową i inne elementy przeznaczone do budowy dachów, takie jak:
  • podbitka dachowa
  • łaty
  • kontrłaty
  • krokwie
  • wiązary dachowe
Nie wyczerpuje to asortymentu składu na który składają się również boazeria, palisady, płyty drewniane przydatne przy pracach budowlanych oraz różnego rodzaju listwy. Klienci mogą ponadto zakupić krawędziaki, kołki drewniane i elementy architektury ogrodowej. Nie brakuje również materiałów opałowych, w tym pelletu o dobrych właściwościach energetycznych.

Więcej informacji dotyczących firmy Kamila Piwowarczyka otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kamil Piwowarczyk

Kamil Piwowarczyk, Oława

Opinie (3)

Opinie o firmie Kamil Piwowarczyk

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

sebastian g.
sebastian g.
5.0
25.09.2016
bardzo dobrze zaopatrzony skład drewna w oławie. Kupowałem w tym składzie deski na ławki do ogrodu, paliki do pomidorów oraz materiały do zrobienia huśtawki dla córki. Pan Kamil fachowo doradził, podpowiedział rozwiązania oraz wszystko dociął na wymiar. W 100% wszystkim polecam ten skład drewna z oławy. Rewelacja i ceny naprawdę miło zaskakują.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.11.2015
do piątku nie wiedziałem że mamy w oławie tak dobrze zaopatrzony skład drewna. Pan Kamil profesjonalnie doradził, deski, krokwie i łaty przycięli mi na wymiar, drewno suche i dobrej jakości, dowieźli mi na budowę. i co najważniejsze dla mnie to ustalenie dobrej ceny. Super. Polecam. //seba;
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
12.08.2014
tanie drewno w różnym gatunku