Księgowość na wysokim poziomie
Księgowość na wysokim poziomie, KAM BBR, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5211980274
REGON: 140632154
Rok założenia:
2006

O firmie

Firma KAM BBR znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 2006 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług rachunkowych. Właścicielką jest Zdzisława Łuczkiewicz.

Oferta

Posiadamy 12-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w rachunkowości. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje badanie sprawozdań finansowych, sporządzanie bilansów, obliczanie podatków PIT i VAT, przygotowywanie dokumentów księgowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. Dodatkowo zajmujemy się rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i ZUS.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Księgowość to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Dodatkowo zajmujemy się opracowywaniem ekspertyz i opinii ekonomiczno-finansowych. Klienci mogą także liczyć na doradztwo w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowości.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy KAM BBR w Warszawie.

Artykuły

Usługi księgowego i biegłego rewidenta – jaki zakres obejmują
Usługi księgowego i biegłego rewidenta – jaki zakres obejmują
Księgowy zajmuje się doradztwem i księgami podatkowymi, funkcja biegłego rewidenta poszerza te kompetencje m.in. o badanie sprawozdań finansowych.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt KAM BBR

KAM BBR, Warszawa

Opinie (5)

Opinie o firmie KAM BBR

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dorota
Dorota
5.0
01.09.2019
Poprzednia firma z którą współpracowałem zawiodła mnie w wielu kwestiach. Dopiero firma KAM BBR spełniła moje oczekiwania. Super!
Łukasz
Łukasz
5.0
02.07.2019
Życzę tej firmie jak najwięcej klientów, gdyż tak profesjonalnych ludzi dawno nie spotkałem!
Mariola
Mariola
5.0
31.05.2019
Jestem zadowolona z wyboru biura rachunkowego. Super obsługa oraz dbałość o każdy szczegół.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
23.03.2019
Pracownicy tego biura rachunkowego posiadają wiedzę i kompetencję, co da się zauważyć już po pierwszym spotkaniu. Polecam.
Dominik
Dominik
5.0
15.01.2019
Jeśli prowadzicie firmę i chcecie powierzyć komuś swoje sprawy finansowe to tylko firma KAM BBR. Wielki plus za przesympatyczny kontakt z klientem oraz ogromną wiedzę.