Dodatkowe dane

Polecane oferty

Prowadzenie pensjonatu jest nie tylko naszą pracą, ale też pasją. Od ponad piętnastu lat oferujemy ...
Podstawowym profilem naszej działalności jest zapewnienie zainteresowanym zakwaterowania nad morzem...
Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działa...
Szukają Państwo miejsca do zorganizowania imprezy okolicznościowej wraz z noclegiem? Nasz pensjonat...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Boguckiego 53. Kod pocztowy do korespondencji to: 80-690 Gdańsk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.33672N, 18.91494E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: kajtek771@wp.pl. Przedsiębiorstwo "Kajtek. Pokoje do wynajęcia" działa od lat w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Kajtek. Pokoje do wynajęcia" zapewnia swoim Gościom przyjemne i stylowo urządzone pokoje spełniające indywidualne wymagania oraz oferuje dobrą ofertę z zakresu usług gastronomicznych. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Gdańsk.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 58 308 04 07.

Kontakt

Kontakt Kajtek. Pokoje do wynajęcia

Kajtek. Pokoje do wynajęcia, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Kajtek. Pokoje do wynajęcia