Szeroki wybór kominków, pieców i akcesoriów kominkowych
Szeroki wybór kominków, pieców i akcesoriów kominkowych, Kafle-Kominki. M. Wiliński, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5831381510
REGON: 191495074
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Kafle-Kominki znajduje się w Gdańsku. Na rynku jesteśmy obecnie nieprzerwanie od 1998 roku. Zajmujemy się produkcją i montażem różnego rodzaju kominków i pieców. Osobą decyzyjną jest Marek Wiliński.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Posiadamy dziewiętnastoletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju kominków oraz sprzedaży akcesoriów kominkowych. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Proponujemy:
 • kominki wolnostojące,
 • biokominki,
 • kominki elektryczne,
 • kominki gazowe,
 • piece,
 • wkłady kominkowe:
  • z płaszczem wodnym,
  • monolityczne żeliwne z drzwiami pojedynczymi,
  • monolityczne żeliwne z drzwiami podwójnymi,
 • kafle.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy pomogą i doradzą Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu. Nieustannie obserwujemy nowości jakie pojawiają się na rynku, a najciekawsze propozycje staramy się wprowadzać do oferty sprzedażowej. Proponowane przez nas kominki i piece pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Od lat współpracujemy z wieloma dostawcami wkładów kominkowych, kafli i akcesoriów do kominków, dzięki czemu dysponujemy szerokim wyborem produktów. Każdy projekt omawiamy szczegółowo z klientem, gdyż zależy nam na Państwa zadowoleniu. Tworzymy wyjątkowe kominki, dlatego do ich produkcji podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Kominek sprawia, że wnętrze nabiera niepowtarzalnego uroku, a dodatkowo jest to bardzo ekonomiczny sposób na ogrzewanie. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się biokominki, które są często zamiennikiem tradycyjnego kominka, którego nie można wybudować, np. ze względu na ograniczenia architektoniczne. Żywy ogień w biokominku uzyskiwany jest za pomocą innowacyjnych rozwiązań technologicznych, a dodatkowo nie wymaga żadnego przewodu kominowego. Do instalacji wystarczy jedynie system wentylacyjny.

W ofercie znajdują się także kominki elektryczne, które nie spalają we wnętrzu paliwa tak jak kominki gazowe, dlatego nie wymagają podłączenia do dodatkowej wentylacji. Największą zaletą jest fakt, że brak otwartego ognia eliminuje ryzyko zaprószenia lub przypadkowego poparzenia. Dlatego ten model jest tak chętnie wybieramy przez osoby i rodziny z małymi dziećmi. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą dotyczącą kominków gazowych. Stanowią dopełnienie wystroju każdego wnętrza, a ich projekt zależy zarówno od obecnie panujących trendów, jak i Państwa indywidualnych wymogów.

Każdy oferowany przez nas produkt spełnia wymogi i normy Unii Europejskiej, a dodatkowo kominki wyposażone są w piloty do sterowania procesem palenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, która zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Druga filia naszej firmy znajduje się w Gdańsku, przy ulicy Kartuskiej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Marki i specjalizacje

Spartherm, Austroflamm, Romotop, Dovre, Enbra, Haas+Sohn, Arysto, Lechma, Hajduk, Tarnava, Bef-Polska, Brunner, Jasba, K&K Poker, Kafel-Art, Kafel-Kar

Kontakt

Kontakt Kafle-Kominki. M. Wiliński

Kafle-Kominki. M. Wiliński, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Kafle-Kominki. M. Wiliński