Kompleksowa wycena maszyn, aut oraz nieruchomości
Kompleksowa wycena maszyn, aut oraz nieruchomości, JR Valuation Przedsiębiorstwo wycen i ekspertyz majątkowych Robert Jażdżewski, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9570614519
REGON: 220391556
Rok założenia:
2009

O firmie

Przedsiębiorstwo wycen i ekspertyz majątkowych JR Valuation zlokalizowane jest w Gdańsku. Jednak działalność prowadzimy także na terenie całego województwa. Na rynku działamy od 2009 roku. Właścicielem firmy jest Robert Jażdżewski.

Oferta

Prowadzimy działalność z zakresu wycen i ekspertyz majątkowych. Posiadamy bogate doświadczenie w branży, jednak nieustannie poszerzamy nasze kompetencje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach, abyśmy mogli oferować usługi w pełni odpowiadające potrzebom Klientów. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak:
  • wycena nieruchomości,
  • wycena maszyn i urządzeń,
  • wycena przedsiębiorstw,
  • wycena służebności,
  • sporządzanie biznesplanów i studiów możliwości.
Ponadto zajmujemy się opiniowaniem dotyczących rynku nieruchomości, gospodarki nieruchomościami oraz inwestycji rzeczowych.
Wycena przeprowadzana przez nas jest realizowana przy pomocy podejścia porównawczego, dochodowego, kosztowego i mieszanego dla celów: bankowych, sądowych, kupna-sprzedaży, negocjacji, księgowych, ubezpieczeń i odszkodowań. Usługi wykonujemy kompleksowo w oparciu o indywidualne podejście do Klienta.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy JR Valuation z Gdańska.

Kontakt

Kontakt JR Valuation Przedsiębiorstwo wycen i ekspertyz majątkowych Robert Jażdżewski

JR Valuation Przedsiębiorstwo wycen i ekspertyz majątkowych Robert Jażdżewski, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie JR Valuation Przedsiębiorstwo wycen i ekspertyz majątkowych Robert Jażdżewski

Tagi