Kompleksowe leczenie i pielęgnacja waszych czworonogów
Kompleksowe leczenie i pielęgnacja waszych czworonogów, Joanna Chmielewska-Rokicka Przychodnia weterynaryjna, Mińsk Mazowiecki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8222139464
REGON: 14548851000000
Rok założenia:
2011

O firmie

Przychodnia weterynaryjna Na Skraju znajduje się w Mińsku Mazowieckim. Działalność rozpoczęliśmy w 2011 roku. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem zwierząt. Osobą decyzyjną jest Joanna Chmielewska-Rokicka.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

W branży weterynaryjnej działamy od 7 lat. Przez ten czas poznaliśmy wiele przypadków medycznych i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Przyjmujemy zwierzaki w różnym wieku, ale każdemu staramy się pomóc. Zależy nam, by zwierzęta nie stresowały się podczas wizyt.

Udzielamy fachowej pomocy wszystkim potrzebującym zwierzętom. Praca jest dla nas ogromną pasją, dlatego na co dzień dokładamy wszelkich starań, by wizyta u weterynarza nie kojarzyła się pupilom ani ich właścicielom z nieprzyjemnym obowiązkiem i bólem, a z zabawą i radością. Angażujemy się w każde powierzone nam zlecenie. Zależy nam, by przynieść jak najszybszą ulgę w cierpieniu i umożliwić cieszenie się pełnią życia.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi:
  • dokładna diagnostyka oraz leczenie chorób wewnętrznych
  • chirurgia miękka oraz ortopedia
  • zabiegi profilaktyczne psów i kotów
  • odrobaczanie
  • szczepienia
Ponadto można zakupić u nas środki przeciw pchłom i kleszczom.

Ponadto przeprowadzamy również:
  • echo serca
  • USG i RTG zwierząt
  • stomatologię weterynaryjną
Udzielamy fachowych porad z zakresu higieny jamy ustnej zwierząt. Problemem nie jest dla nas hospitalizacja zwierząt w ciężkim stanie.

Kolejnym profilem naszej działalności jest sprzedaż karm bytowych i leczniczych. W naszym sklepie znajduje się też duży wybór odżywek witaminowych, a także szamponów. Oferujemy suplementy dla kotów i psów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Dodatkowo zajmujemy się świadczeniem usług pielęgnacyjnych, na przykład strzyżeniem zwierząt. Wszystkim zainteresowanym gwarantujemy specjalistyczne doradztwo. Podpowiemy jak przygotować pupila do zabiegu, jak zapewnić mu najlepszą ochronę przed pasożytami, a także kiedy należy szczepić zwierzaki. W ciężkich przypadkach oferujemy wizyty domowe.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowiu czworonogów. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do odwiedzenia przychodni weterynaryjnej w Mińsku Mazowieckim.

Zakres działalności

Podstawowe zabiegi weterynaryjne
Leczenie chorób zwierząt towarzyszących
Dodatkowe usługi
Doradztwo żywieniowe i hodowlane
Konsultacje behawioralne
Książeczka zdrowia kota
Książeczka zdrowia psa
LYSSETKY
Porady weterynaryjne

Artykuły

Zadbaj o zdrowie psa lub kota dzięki przychodni weterynaryjnej!
Zadbaj o zdrowie psa lub kota dzięki przychodni weterynaryjnej!
Warto zadbać o zdrowie psa czy kota zapewniając mu odpowiednią karmę, ale też zabiegi pielęgnacyjne. Jest to możliwe dzięki usługom przychodni weterynaryjnych.
Udar cieplny u psa – pierwsza pomoc
Udar cieplny u psa – pierwsza pomoc
Udar cieplny jest niebezpieczny dla psów, szczególnie tych starszych, schorowanych i szczeniaków. Warto poznać pierwszą pomoc i pierwsze objawy wystąpienia uda

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Joanna Chmielewska-Rokicka Przychodnia weterynaryjna

Joanna Chmielewska-Rokicka Przychodnia weterynaryjna, Mińsk Mazowiecki

Opinie (10)

Opinie o firmie Joanna Chmielewska-Rokicka Przychodnia weterynaryjna

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Arnold
Arnold
4.0
22.11.2019
Od jakiegoś czasu regularne odrobaczanie mojego kota wykonują właśnie w tym gabinecie. Pani weterynarz jest bardzo miła i kompetentna, a mój kot jej ufa. Polecam.
Leszek
Leszek
5.0
12.09.2019
Polecam, odkąd kupiliśmy naszego Bilbo, regularnie przychodzimy tu na wszelkie szczepienia, odrobaczanie czy czipowanie. W razie czego wiemy, że szybko nam pomogą.
Dalia
Dalia
5.0
25.07.2019
Polecam usługi psiego fryzjera. Przychodzimy tutaj z Fifi regularnie, dbają o to, by moja księżniczka zawsze prezentowała się stylowo.
Wiktoria
Wiktoria
5.0
24.05.2019
Opieka weterynaryjna na bardzo wysokim poziomie. Polecam.
Rita
Rita
5.0
03.03.2019
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług, jakie świadczy ta przychodnia weterynaryjna. Znają się na zwierzętach i mają do nich super podejście. Polecam serdecznie.
Krystian
Krystian
5.0
29.01.2019
U mojego kota zdiagnozowano ciężką chorobę wewnętrzną. Dzięki sprawnej interwencji weterynarzy z tej przychodni udało się zażegnać problem. Kotek wraca powoli do zdrowia.
Dorota
Dorota
5.0
28.11.2018
Jeśli szukacie odpowiedniego weterynarza to tylko tutaj. Pracownicy są bardzo sympatyczni i pracowici.
Jowita
Jowita
5.0
12.09.2018
Od 2 lat uczęszczam tu z moim psem. Dzięki temu wiem, że jest zdrowy i zadbany. Polecam.
Emilia
Emilia
5.0
30.07.2018
Świetna przychodnia weterynaryjna w naszej okolicy. Potrafią zająć się zwierzętami i widać, że znają się na tym co robią. Polecam serdecznie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.12.2015
Bardzo dobra przychodnia weterynaryjna. Pracujący tutaj specjaliści łącza swoją pasje z pracą to widać po tym jak podchodzą do zwierząt. Zawsze maja trafne diagnozy i właściwie leczą nie na zasadzie prób i błędów. Zwierzęta nie są narażane na niepotrzebny stres. Chodzę tu ze swoim pieskiem i zawsze mogę liczyć na skuteczną pomoc weterynaryjną. Kupuję tez tutaj karmy i środki pielęgnacyjne. Polecam.//nick:medium78