Ogromny wybór kołder, prześcieradeł i poduszek
Ogromny wybór kołder, prześcieradeł i poduszek, JKŁ PW. Pościele Żyszkiewicz Waldemar, Kętrzyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7421039204
REGON: 510646836
Rok założenia:
2008

O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe JKŁ znajduje się w Kętrzynie, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działalność prowadzimy od 2005 roku. Zajmujemy się produkcją pościeli, kołder i poduszek. Właścicielem jest Waldemar Żyszkiewicz.

Oferta

Posiadamy 12-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju artykułów pościelowych. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.
Proponujemy:
  • kołdry
  • prześcieradła
  • pościele
  • poduszki
  • tekstylia domowe
  • sprzedaż zasłon, ręczników i narzut
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Na życzenie klientów podejmujemy się też realizacji nietypowych zleceń. Specjalizujemy się też w wykonywaniu druku cyfrowego na tkaninach.

Dysponujemy własnym wzornikiem, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze tekstylia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, od bawełny, przez satynę, policotton, jedwab, z materiałów naturalnych i syntetycznych.

Zajmujemy się też dystrybucją towarów renomowanych i sprawdzonych firm. W tym zakresie proponujemy ręczniki, zasłony oraz narzuty i koce. Odbiorcami naszych produktów oprócz osób prywatnych, są też pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne.

Wszystkie produkty są hipoalergiczne i posiadają niezbędne atesty, dlatego prześcieradła można używać też w łóżeczkach małych dzieci. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy JKŁ w Kętrzynie.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt JKŁ PW. Pościele Żyszkiewicz Waldemar

JKŁ PW. Pościele Żyszkiewicz Waldemar, Kętrzyn

Opinie (0)

Opinie o firmie JKŁ PW. Pościele Żyszkiewicz Waldemar