Wielobranżowe nadzory budowlane
Wielobranżowe nadzory budowlane, JKJ Projekt Jakub Jaster, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5581711402
REGON: 363219480
Rok założenia:
2015

O firmie

Siedziba firmy JKJ Projekt znajduje się w Bydgoszczy. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Jakub Jaster specjalizuje się w pracach związanych z przeglądami budynków i nadzorowaniem prac budowlanych. Działa na rynku od 2015 roku i wykonuje usługi na rzecz klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Oferta

Zakres usług świadczonych przez firmę JKJ Projekt obejmuje przede wszystkim nadzory budowlane. Przedsiębiorstwo zatrudnia osoby dysponujące uprawnieniami kierownika budowy i inspektora nadzoru inwestorskiego, które koordynują prace budowlane i pomagają uzyskać pozwolenia na rozpoczęcie budowy i użytkowanie obiektu. Firma zajmuje się również inwentaryzowaniem budynków i odbiorami deweloperskimi. W tym ostatnim przypadku sprawdzana jest poprawność wykonania tynków i posadzek oraz montażu stolarki okiennej, drzwiowej i parapetów. Odbiory obejmują także takie czynności jak:
  • pomiar powierzchni pomieszczeń
  • kontrola wilgotności tynków i posadzek
  • kontrola temperatury tynków i posadzek
  • kontrola poprawności działania wentylacji
  • sprawdzenie standardu wykonania mieszkania
  • kontrola instalacji elektrycznej
  • kontrola instalacji wodnej
  • kontrola instalacji kanalizacyjnej
  • kontrola centralnego ogrzewania
Dodatkowo sprawdzane są balkony, tarasy i garaże. Ocena stanu budynku i instalacji może być również wykonana w ramach okresowych przeglądów. Najważniejsze prace w tym zakresie dotyczą elementów ścian zewnętrznych, np. filarów, balkonów, balustrad i urządzeń zamocowanych na ścianach lub dachach. Sprawdzany jest także stan dachów, odwodnień, przyłączy i instalacji odpowiadających za bezpieczeństwo przeciwpożarowe, ciepło, dostawę wody oraz usuwanie nieczystości.

Uzupełnieniem oferty jest sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej i kosztorysów. Mogą to być kosztorysy inwestorskie, powykonawcze i ofertowe.

Więcej informacji dotyczących działalności JKJ Projekt znajduje się na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt JKJ Projekt Jakub Jaster

JKJ Projekt Jakub Jaster, Bydgoszcz

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie JKJ Projekt Jakub Jaster

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Daria
Daria
5.0
08.07.2019
Profesjonalizm, terminowość i dokładność. Jkj Projekt to firma, która zna się na kosztorysowaniu.