Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7281014835
REGON: 472905959
Branża:

O firmie

Notariusze, Jeziorscy Barbara, Waldemar, notariusze. Kancelaria, Zgierz Kancelaria notarialna, prowadzona przez Barbarę i Waldemara Jeziorskich, znajduje się w Zgierzu, w województwie łódzkim. Do naszych obowiązków należy sporządzanie aktów notarialnych oraz poświadczeń.

Oferta

Świadczymy usługi notarialne. Wszystkie dokumenty sporządzamy w języku polskim, jednak na życzenie klientów jesteśmy w stanie przygotować je również w języku obcym.

Jakie akty notarialne sporządzamy w kancelarii w Zgierzu?

W kancelarii sporządzamy takie akty notarialne, jak umowy zbycia nieruchomości, w tym umowę darowizny, sprzedaży bądź zamiany. Oprócz tego zajmujemy się umowami spółki z o.o., czy statutem spółki akcyjnej. Oferujemy sporządzenie pełnomocnictw, a także umów majątkowych małżeńskich, czyli intercyz. Ponadto świadczymy usługi w zakresie spadku, na przykład testamentu, przyjęcia lub odrzucenia spadku oraz działu spadku.

Jakie czynności notarialne oferujemy?

Oferujemy czynności notarialne związane ze sporządzaniem aktów poświadczenia dziedziczenia, w tym poświadczenia podpisu. Ponadto spisujemy protokoły i doręczamy oświadczenia. Przygotowujemy protesty zarówno weksli, jak i czeków. Podejmujemy się sporządzenia wypisów, odpisów, a także wyciągów dokumentów. Uzupełnienie oferty stanowi przechowywanie dokumentów oraz papierów wartościowych.

Przed wizytą w naszej kancelarii notarialnej zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego. Uzgodnimy dogodny dla Państwa termin i podpowiemy, które dokumenty należy ze sobą zabrać. Ponadto przedstawimy wysokość wynagrodzenia. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii notarialnej w Zgierzu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Jeziorscy Barbara, Waldemar, notariusze. Kancelaria

Jeziorscy Barbara, Waldemar, notariusze. Kancelaria, Zgierz

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Jeziorscy Barbara, Waldemar, notariusze. Kancelaria

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Kompetencje
5,0
Rzetelność
5,0

Opinie użytkowników

Łukasz P.
Łukasz P.
5,0
01.02.2017
Najlepsi Notariusze z jakimi miałem przyjemnosć współpracować
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Kompetencje
  5,0
 • Rzetelność
  5,0