Zajmujemy się transportem krajowym od 1 do 24 ton
Zajmujemy się transportem krajowym od 1 do 24 ton, Jerzy. PTHU. Transport ciężarowy, serwis. Cabała J., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121000498

O firmie

Przedsiębiorstwo transportowo-handlowo-usługowe Jerzy powstało w 1994 roku. Siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu. Zajmujemy się transportem ciężarowym i serwisem pojazdów. Właścicielem jest Jerzy Cabała.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług transportowych. Posiadamy 25-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają klienci prywatni i firmy. Nad prawidłowym przebiegiem zleceń czuwa właściciel Jerzy Cabała.

Oferujemy:
  • transport samochodowy,
  • transport drogowy,
  • transport krajowy,
  • transport tir,
  • transport naczepy,
  • transport plandeki,
  • transport kontenerów,
  • transport chłodniczy.
Dysponujemy własną flotą pojazdów, które są przystosowane do przewozu różnego rodzaju ładunków. Niektóre pojazdy wyposażone są w chłodnie, co pozwala nam na realizację zleceń z zakresu transportu chłodniczego. Posiadamy także ubezpieczenie OC przewoźnika krajowego, dlatego klienci mogą być spokojni o przewożony towar.

Dbamy o bezpieczeństwo naszych przewozów, dlatego samochody są systematycznie oddawane na przeglądy techniczne. Wówczas jesteśmy w stanie usunąć nawet najmniejszą usterkę.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń.

Drugim profilem naszej działalności jest serwisowanie pojazdów. Podejmujemy się naprawiania pojazdów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Dysponujemy wyposażonym warsztatem mechanicznym, w którym wykonujemy większość napraw. Zajmujemy się naprawą elektryki samochodowej, naprawą silników, naprawą układu kierowniczego, naprawą zawieszenia, a także naprawą i wymianą termostatów. Przeprowadzamy też komputerową diagnostykę silnika i wymieniamy pompy ciepła i rozrządy.

Dodatkowo specjalizujemy się w wymianie uszczelek pod głowicami, wymianie zaworów, regeneracji głowic, wymianie pomp paliwa, wymianie filtrów, wymianie przegubów napędowych, uszczelnianiu skrzyni biegów i wymianie linki hamulca ręcznego. Przeprowadzamy również okresowe przeglądy pojazdów.

W sprzedaży mamy ogromny wybór części samochodowych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Jesteśmy w stanie sprowadzić większość części samochodowych w bardzo krótkim czasie, a następnie wymienić starą część na nową. Sprzedajemy filtry, oleje, części układu hamulcowego, amortyzatory, części układu napędowego, części układu kierowniczego, turbosprężarki, akumulatory czy haki holownicze. Proponujemy też tańsze zamienniki oryginalnych części zamiennych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Jerzy we Wrocławiu.

Marki i specjalizacje

Scania, Renault, Iveco, Mercedes, DAF oraz wszystkie marki osobowe

Artykuły

W jaki sposób firmy transportowe zabezpieczają przewożone towary?
W jaki sposób firmy transportowe zabezpieczają przewożone towary?
Zabezpieczenie ładunku jest w transporcie niezwykle istotne – profesjonalne firmy w tym zakresie stosują wiele metod wraz z ubezpieczeniem OC przewoźnika.
Jakie możliwości przewozowe oferują dobre firmy transportowe?
Jakie możliwości przewozowe oferują dobre firmy transportowe?
Renomowana firma transportowa jest w stanie zadbać o bezpieczne dostarczenie ładunku o różnych właściwościach – może znajdować się on nawet na paletach.
Serwis samochodów ciężarowych – jakie usługi realizuje?
Serwis samochodów ciężarowych – jakie usługi realizuje?
Samochód ciężarowy narażony na intensywną eksploatację musi być regularnie serwisowany – w tym celu konieczne jest odwiedzanie specjalistycznego warsztatu.
Kompleksowa oferta nowoczesnej firmy transportowej Jerzy PTHU
Kompleksowa oferta nowoczesnej firmy transportowej Jerzy PTHU
Kompleksowe usługi świadczone przez firmę Jerzy PTHU obejmują zarówno transport poszczególnych ładunków, jak i serwisowanie pojazdów ciężarowych i nie tylko.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Jerzy. PTHU. Transport ciężarowy, serwis. Cabała J.

Jerzy. PTHU. Transport ciężarowy, serwis. Cabała J., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (3)

Opinie o firmie Jerzy. PTHU. Transport ciężarowy, serwis. Cabała J.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sebastian
Sebastian
5.0
14.05.2019
Jestem zadowolony z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Widać, że znają się na tym co robią.
Miłosz
Miłosz
5.0
17.03.2019
Współpraca z firmą Jerzy przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Mariola
Mariola
5.0
26.01.2019
Świetna firma transportowa. Polecam serdecznie.