Kompleksowe usługi budowlane
Kompleksowe usługi budowlane, Jaro. FHU J. Pobłocki, Lębork

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8411108542
REGON: 221624525
Rok założenia:
2012

O firmie

Firma handlowo-usługowa Jaro znajduje się w Lęborku, na terenie województwa pomorskiego. Działalność prowadzimy od 2012 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług dekarskich. Właścicielem jest Jacek Pobłocki.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i montaż pokryć dachowych. Posiadamy 7-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Oferujemy takie produkty, jak:
 • systemy rynnowe,
 • więźba dachowa,
 • rynny,
 • styropapa,
 • dachówka,
 • blacha trapezowa,
 • płyty warstwowe,
 • dachówka ceramiczna,
 • dachówka betonowa,
 • okna dachowe,
 • blachodachówka.
Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego pokrycia dachowego, które spełni Państwa oczekiwania.

Dach to jeden z najważniejszych elementów budynku i domu jednorodzinnego. Powinien być wykonany z wysokiej jakości blachodachówek i dachówek.

W sprzedaży mamy również okna dachowe, które są idealnym rozwiązaniem w domach jednorodzinnych, gdyż przepuszczają promienie słoneczne np. na strychu czy poddaszu. Uzupełnieniem oferty są materiały izolacyjne, takie jak papa i styropian. Specjalizujemy się również w kładzeniu nowych pokryć i wykonywaniu więźb dachowych. Ponadto usuwamy azbest.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Jaro w Lęborku.

Marki i specjalizacje

Dysponujemy materiałami firm: Blachotrapez, Ruukki, Braas, Euronit, Prodach, Roben, Creaton, Rupp Ceramika, Dakea, RoofLITE, Fakro, Roto, Parotec, Galeco, K&J&G, Freund, Styrhop, Lemar, Werner.

Artykuły

Jarodachy – sprzedaż materiałów budowlanych, usług dekarskie
Jarodachy – sprzedaż materiałów budowlanych, usług dekarskie
Jarodachy to doświadczona firma prowadząca usługi budowlane w zakresie sprzedaży pokryć dachowych, okien dachowych, systemów rynnowych oraz usług dekarskich.

Wideo

Kontakt

Kontakt Jaro. FHU J. Pobłocki

Jaro. FHU J. Pobłocki, Lębork

Opinie (3)

Opinie o firmie Jaro. FHU J. Pobłocki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krystian
Krystian
5.0
15.05.2019
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się montażem pokryć dachowych.
Jolanta
Jolanta
5.0
27.03.2019
Współpraca z firmą Jaro przebiegła na wysokim poziomie. Polecam.
Stella
Stella
5.0
31.01.2019
Usługi dekarskie na bardzo wysokim poziomie. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam.