Dostosujemy ubezpieczenie do każdego Klienta
Dostosujemy ubezpieczenie do każdego Klienta, Janusz Sima Pośrednictwo Ubezpieczeniowe, Moszczenica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7711133911
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Pośrednictwo ubezpieczeniowe Janusz Sima znajduje się w Moszczenicy, w powiecie piotrkowskim, na terenie województwa łódzkiego. Służymy naszym Klientom już od dwudziestu lat. Starannie dobieramy rodzaj ubezpieczenia do zapotrzebowania każdego Klienta.

Oferta

Funkcjonujemy jako agencja, która działa wyłącznie w interesie naszych Klientów. Nasza działalność ubezpieczeniowa oparta jest na przedstawieniu dopasowanych do potrzeb Klienta propozycji w taki sposób, aby zapłacił jak najniższą składkę przy jak najlepszych warunkach. Współpracujemy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, przez co mamy dostęp do szerokiego wachlarza ofert, a także specjalnych zniżek agencyjnych. Oferujemy ubezpieczenia indywidualne i grupowe.

Należy pamiętać o tym, że posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia uchroni Państwa przed niepożądanymi konsekwencjami np. losowych zdarzeniach na drodze czy też skorzystania z opieki medycznej. Dbamy o komfort Klienta, zapewniając profesjonalne wsparcie i doglądając wszelkich formalności. Każdą ze spraw traktujemy indywidualnie, dlatego efekty naszej pracy zawsze są zadowalające dla każdego zainteresowanego.

W skład naszej zróżnicowanej oferty wchodzą m.in.:
  • Ubezpieczenie komunikacyjne AC, OC, NNW,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą,
  • Ubezpieczenie domu i mieszkania,
  • Zielona Karta.
Ponadto, w zależności od sytuacji, proponujemy Klientom Assistance oraz ubezpieczenia rodzinne. Na naszą pomoc mogą liczyć także rolnicy, którym proponujemy tanie ubezpieczenia rolnicze. W naszym punkcie można również ubezpieczyć cenny dla Państwa towar.

Zapraszamy do nas w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz wyliczenia najlepszej składki dopasowanej indywidualnie do Państwa wymogów. Z nami Klienci mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Kontakt

Kontakt Janusz Sima Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Janusz Sima Pośrednictwo Ubezpieczeniowe, Moszczenica

Opinie (0)

Opinie o firmie Janusz Sima Pośrednictwo Ubezpieczeniowe