U nas smacznie zjesz i miło spędzisz czas
U nas smacznie zjesz i miło spędzisz czas, Jagoda Bar Małgorzata Skrzypczak, Ocypel

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5551411888
REGON: 090408082
Branża:

O firmie

Prowadzimy bar Jagoda, który mieści się w Ocyplu, w powiecie chojnickim, na terenie województwa pomorskiego. Swoim gościom serwujemy potrawy regionalne już od 1999 roku. Właścicielem i osobą zarządzającą w firmie jest Małgorzata Skrzypczak.

Oferta

Od wielu lat świadczymy swoim gościom usługi gastronomiczne. Zatrudniamy osoby posiadające niezbędne umiejętności kulinarne, które przyrządzą Państwu smaczne i pożywne dania. Cieszymy się sporym zaufaniem ze strony klientów ponieważ oferujemy dla każdego coś dobrego.

Nasza propozycja składa się obiadów domowych, do którego używamy jedynie zdrowych i świeżych składników. Dla miłośników kuchni włoskiej mamy również pizzę, którą przygotowujemy na miejscu. Jesteśmy przygotowani na potrzeby rodzin i całych rodzin im towarzyszących.
Ponadto zapewniamy usługi rozrywkowe, a w tym:
  • muzykę na żywo,
  • grę na automatach,
  • grę w bilard.
Swoim gościom zapewniamy przyjazną atmosferę oraz gościnność, z której słyniemy. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy czuł się u nas komfortowo i mógł spędzić mile czas.

Czekając na Państwa, zapraszamy do odwiedzenia nas na miejscu, a w razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Kontakt Jagoda Bar Małgorzata Skrzypczak

Jagoda Bar Małgorzata Skrzypczak, Ocypel

Opinie (0)

Opinie o firmie Jagoda Bar Małgorzata Skrzypczak