Tworzymy nowoczesne i piękne strony internetowe
Tworzymy nowoczesne i piękne strony internetowe, ITlike Piotr Ziarnik, Olkusz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6372020002

O firmie

Firma ITlike prowadzi swoją działalność w Olkuszu, w powiecie olkuskim, w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo Piotra Ziarnika zajmuje się projektowaniem witryn internetowych, ale nie jest to wszystko czym może służyć klientom. Firma działa nieustannie na rynku od 2013 roku w swojeje oferie posiadając:
- strony internetowe: proste wizytówki i rozbudowane portale
- sklepy internetowe, integracje z epłatnościami
- projekty do druku: wizytówki, ulotki, banery

Oferta

W dzisiejszych czasach zaznaczenie obecności w internecie to niemal obowiązek dla każdej firmy i osób prowadzących działalność gospodarczą. Strony internetowe są niezwykle potrzebne w dotarciu do potencjalnych klientów, ale należy pamiętać o tym, że ważna jest także jakość takich witryn. Jeśli nie są Państwo zadowoleni ze swojej strony internetowej lub jej nie mają, to najwyższy czas to zmienić. Najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie kontaktu z przedsiębiorstwem ITlike i zlecenie zaprojektowania witryny. Doświadczeni graficy przygotują koncepcję, wdrożą ją i pomogą wypromować. Indywidualne podejście, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny to podstawa firmowej oferty.

ITlike tworzy nowoczesne strony www, a także sklepy internetowe oraz projekty graficzne. W tym ostatnim przypadku mogą to być grafiki na potrzeby stron internetowych lub wydruków. Usługi w tym zakresie obejmują:
  • projekt graficzny wizytówki
  • projekt graficzny ulotki
  • projekt graficzny plakatu
  • projekt graficzny baneru
Identyfikacja wizualna firmy, którą zajmuje się przedsiębiorstwo nie ogranicza się tylko do przygotowywania stron, sklepów i grafik. Firma projektuje także loga i oferuje rebranding marki. Stare elementy identyfikujące markę są tak zmieniane, by trafiły do nowych odbiorców, a dotychczasowym przypomniały, że firma się rozwija. Uzupełnieniem oferty jest wektoryzacja istniejących już logotypów.

Więcej informacji dotyczących firmy ITlike oraz dodatkowe przykłady zrealizowanych projektów znajdą Państwo na stronie internetowej.

Artykuły

Cechy dobrego sklepu internetowego
Cechy dobrego sklepu internetowego
Sprzedaż internetowa cieszy się ogromnym powodzeniem. Nic w tym dziwnego – zapewnia komfortowe i szybkie zakupy. Jak powinien wyglądać sklep online?
Jaka powinna być strona internetowa Twojej firmy?
Jaka powinna być strona internetowa Twojej firmy?
Prowadzisz własny biznes? Zarządzasz restauracją, klubem lub sklepem?Niezależnie od tego,jaki rodzaj działalności prowadzisz, pamiętaj o profesjonalnej stronie

Wideo

Kontakt

Kontakt ITlike Piotr Ziarnik

ITlike Piotr Ziarnik, Olkusz

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie ITlike Piotr Ziarnik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
14.05.2019
Profesjonalna usługa. Przygotowali dokładnie taką stronę, jaką sobie wymarzyłem. Jest łatwa w obsłudze, przejrzysta dla użytkowników i działa na urządzeniach mobilnych.
Kajetan
Kajetan
5.0
12.03.2019
Profesjonaliści. Dzięki ich doświadczeniu mój nowy sklep internetowy przyciąga klientów.
Monika
Monika
5.0
04.01.2019
Przygotowali dla mnie ciekawy projekt strony internetowej. Wszystko jest przejrzyste i przyjemne dla oczu. Warto było do nich zadzwonić.
Jarek
Jarek
5.0
17.11.2018
Polecam usługi firmy Itlike. Założyli dla mnie stronę internetową i już nie muszę się wstydzić przed klientami.