Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6342449551
REGON: 277706219
KRS: 0000098823
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Rury i kształtki, Isoplus Polska sp. z o.o, Katowice Isoplus Polska to przedsiębiorstwo założone w Katowicach w 2002 roku. Celem naszej działalności jest zapewnienie Klientom pełnego programu produkcyjnego: dostawy materiału wraz z koniecznymi po ułożeniu rur pracami montażowymi i izolacyjnymi, które wykonywane są przez doświadczonych monterów.

Swoim Klientom jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość oferowanych usług i produktów, miłą i fachową obsługę oraz bardzo atrakcyjne warunki cenowe.

Oferta

Dbając o perfekcyjną obsługę klientów, zapewniamy kompleksowe przygotowywanie zamówień i instalacji oraz niezbędne szkolenia. Zamówione elementy są dostarczane błyskawicznie, a przypadku awarii nasz serwis udziela natychmiastowej pomocy. Profesjonalnie doradzamy również w sprawach związanych z finansami oraz szczegółami technicznymi.

Co jest głównym przedmiotem działalności firmy Isoplus Polska w Katowicach?

Przedmiotem działalności firmy Isoplus Polska z siedzibą w Katowicach jest produkcja, sprzedaż, instalacja, doradztwo generalne, wykonawstwo oraz projektowanie rur w zakresie od DN 15 do DN 1000.

Ponadto fachowo pomagamy w instalowaniu systemów rurowych oraz projektowaniu i wykonywaniu sieci cieplnych.

Jakie produkty znajdą Państwo w ofercie producenta rur preizolowanych?

Producent rur preizolowanych Isoplus oferuje Państwu między innymi:
  • kształtki preizolowane,
  • rury podwójne,
  • systemy napowietrzne Spiro,
  • rury dla ciepłownictwa,
  • systemy rur giętkich,
  • połączenia skręcane,
  • złącze mufowe,
  • trójniki.
W swojej ofercie posiadamy również niezawodne rury tradycyjne i do przesyłania pary wodnej, połączenia zaciskane i skręcane, a także trójniki. Proponujemy Państwu preizolowane wyroby stalowe. Uzupełnienie naszej oferty stanowią giętkie systemy rur preizolowanych dla ciepłownictwa i przemysłu, rury podwójne isoplus, a także systemy połączeń i stalowe rury podwójne Doppelrohr.

Co wyróżnia firmę Isoplus?

Firmę Isoplus wyróżnia fakt, że działamy wielozadaniowo. Optymalizujemy koszty, zajmujemy się zarówno produkcją, wykonawstwem jak i sprzedażą naszych wyrobów, dzięki czemu obowiązuje wyłącznie jedna marża. Dodatkowo optymalizujemy też projekty. Ponadto zakupią Państwo u nas rury na dokładny wymiar, który jest potrzebny, bez konieczności zamawiania dużych ilości. Zajmiemy się eliminacją kolan oraz połączeń w ziemi. Wypożyczymy też specjalistyczne narzędzia, które niezbędne są podczas montażu - bez żadnych opłat! Zapewniamy naszą fachowe wsparcie, możemy zaoferować pomoc w pozyskaniu dotacji z Unii Europejskiej.

Jesteśmy pewni, że wysoka jakość naszych systemów rurowych wraz z profesjonalną obsługą Klienta, pozwolą na spełnienie wszystkich Państwa oczekiwań.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz złożenia zamówienia - zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Isoplus Polska sp. z o.o

Isoplus Polska sp. z o.o, Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Isoplus Polska sp. z o.o

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
09.07.2014
Błyskawiczna realizacja zleceń, kompetentna i rzetelna firma.