Organizacja wyjazdów zagranicznych
Organizacja wyjazdów zagranicznych, Intur s.c., Zamość

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9220001325
REGON: 950012559
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Biuro podróży Intur zostało założone w 1992 roku. Siedziba mieści się w Zamościu. Właścicielami firmy są Irena Domańska-Łuczka i Małgorzata Trojanowska.

Oferta

Planowanie urlopu to niełatwa sprawa. Wakacje są po to, by odpocząć, ale kwestie związane z organizacją podróży przyprawiają o ból głowy. W takiej sytuacji najlepiej zwrócić się do profesjonalisty, który zaplanuje wszystko za Ciebie. Tutaj z pomocą przychodzi nasze biuro podróży. Firma Intru Zamość posiada duże doświadczenie. Działamy na rynku turystycznym od ponad dwudziestu lat. Dzięki temu świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Podróże są naszą pasją. Z przyjemnością zorganizujemy wycieczkę dla Ciebie. Działalność przedsiębiorstwa Intru Zamość można podzielić na dwa główne profile. Pierwszym z nich są wycieczki krajowe. W skład naszej oferty wchodzą podróże na jeden, dwa lub trzy dni. Planujemy wycieczki do różnych rejonów Polski. Zabierzemy Cię do Zakopanego, Torunia oraz Gór Świętokrzyskich. Oprócz tego, organizujemy wczasy zagraniczne. Z naszą pomocą odwiedzisz Niemcy, Finlandię albo Francję. Dla zainteresowanych organizujemy wycieczki z przewodnikiem po Zamościu i Roztoczu. Ponadto, planujemy kolonie letnie dla młodzieży.

Obozy młodzieżowe organizujemy w takich miejscach jak:
  • Hiszpania
  • Grecja
  • Włochy
  • Bałkany
Ofertę kierujemy głównie do klienta zbiorowego, ale jesteśmy elastyczna firmą. Ceny są niskie i przystępne dla każdego klienta. Jeżeli szukasz biura podróży, zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Intur s.c.

Intur s.c., Zamość

Opinie (0)

Opinie o firmie Intur s.c.