Pomoc drogowa i mechanika pojazdowa
Pomoc drogowa i mechanika pojazdowa, Inter Car, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7251438795
REGON: 471135933

O firmie

Siedziba firmy Inter Car znajduje się w Łodzi. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1995 roku, dzięki czemu bardzo dobrze znamy potrzeby i oczekiwania Klientów oraz doskonale wiemy jak im sprostać. Właścicielem firmy jest Jarosław Perendyk.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu usług blacharskich i lakierniczych. Podejmujemy się naprawy samochodów wszystkich typów i marek. Szybko i dokładnie naprawimy samochód osobowy, dostawczy i ciężarowy. Klienci mogą liczyć z naszej strony na krótki czas realizacji, fachową oraz uczciwą obsługę, a także konkurencyjne ceny. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, który umożliwia nam wyprostowanie samochodu i ustawienie geometrii kół.

Oferta naszej firmy to:
  • usługi lakiernicze,
  • usługi blacharskie,
  • mechanika samochodowa,
  • pomoc drogowa,
  • remonty samochodów,
  • naprawa samochodów,
  • części samochodowe,
  • naprawy powypadkowe samochodów.
Kompleksowo naprawiamy samochody powypadkowe. Dodatkowo podejmujemy się renowacji samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, a nawet śmieciarek. Dysponujemy tzw. ramą, która wyprostuje każde auto. Dzięki temu Państwa samochód wyjedzie od nas z idealną geometrią oraz doskonałą powierzchnią lakieru. Będzie wyglądał jak nowy.

Ponadto świadczymy usługi piaskowania i uzupełniania elementów blacharskich. W razie potrzeby możemy sprowadzić części zamienne. Oferujemy bezgotówkowe rozliczanie z firmami ubezpieczeniowymi.Zapewniamy całodobową pomoc drogową. Holujemy pojazdy do 5 t. Na czas naprawy dajemy możliwość skorzystania z auta zastępczego. W ramach usług wulkanizacyjnych naprawiamy i wymieniamy opon. Zajmujemy się też ich przechowywaniem. Podejmujemy się naprawy i wymiany uszkodzonych części układu klimatyzacji, a także jej napełniania, odgrzybiania i oczyszczania.Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Inter Car w Łodzi.

Zapraszamy również do naszego drugiego warsztatu:

Strykowska 147
91-527 Łódź

Telefon: (42) 659 90 22
0 604 736 252

Artykuły

Na czym polega serwis klimatyzacji
Na czym polega serwis klimatyzacji
Klimatyzacja samochodowa jest podstawowym elementem wyposażenia każdego nowego auta, już od wielu lat. Dowiedz się, jak wygląda jej serwis u profesjonalistów.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Inter Car

Inter Car, Łódź

Opinie (1)

Opinie o firmie Inter Car

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kamil
Kamil
5.0
28.07.2019
Jestem zadowolony z usług tej firmy. Świadczą usługi lakiernicze na najwyższym poziomie, po zdartym lakierze nie ma śladu.