Zajmujemy się zagospodarowaniem przestrzennym terenów
Zajmujemy się zagospodarowaniem przestrzennym terenów

O nas

Siedziba Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa jest zlokalizowana w Warszawie. Jesteśmy zespołem doświadczonych architektów, urbanistów, geografów i biologów, a także ekonomistów, socjologów i prawników, którzy wykonują specjalistyczne prace badawczo-studialne i projektowe.

Oferta

Jesteśmy nowoczesnym centrum badawczym specjalizującym się w planowaniu gospodarki komunalnej. Nasi wykwalifikowani fachowcy zajmują się wykonywaniem planów miejscowych zagospodarowania przestrzennego, a także studiów gminnych i wojewódzkich prowadzących do koncepcji zagospodarowania makroregionów. Wykonujemy wiele ekspertyz, a także badań technicznych związanych z ochroną środowiska, a także zielenią na terenach zurbanizowanych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

  • wykonywania prac badawczych oraz badań naukowych
  • monitoringu i prognozowania zmian
  • metodyki opracowań projektowych
  • koncepcji rozwiązań systemowych
  • normowania z zakresu gospodarki przestrzennej, a także komunalnej
W naszym centrum rozwojowym działa również specjalistyczna biblioteka naukowa, w której jest dostępnych wiele pozycji dotyczących zagadnień związanych z urbanistyką oraz architekturą.

Ponadto organizujemy wiele szkoleń, między innymi związanych z rozliczeniami podatku VAT. Natomiast wszystkim osobom zainteresowanym tematyką nieruchomości oferujemy możliwość wzięcia udziału w organizowanych przez nas studiach podyplomowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności zamieszczonymi na stronie internetowej.

Informacje o działalności

NIP: 5262662733
REGON: 015279884
Branża: Instytuty naukowe

Opinie (0)