Badania organizacji pracy
Badania organizacji pracy, Innoresearch Kinga Hoffmann-Burdzińska, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342536304
REGON: 367477031
Rok założenia:
2017

O firmie

Siedziba firmy Innoresearch znajduje się w Katowicach. Na rynku działamy od 2017 roku, jednak nasze doświadczenie branżowe jest znacznie większe. Właścicielem firmy jest Kinga Hoffmann-Burdzińska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Innoresearch to odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe na doradztwo biznesowe. W naszej firmie pracują doświadczeni eksperci, w tym menadżerowie, którzy wywodzą się z krajowym firm, a także kadra naukowa reprezentująca czołowe uczelnie. Za cel postawiliśmy sobie wspieranie przedsiębiorców przy zarządzaniu ich firmami poprzez innowacyjne, wiarygodne i rzetelne badania konkretnych obszarów organizacji albo jej otoczenia, co realizujemy we współpracy ze wspomnianymi menadżerami i naukowcami.

Oferta firmy Innoresearch to przede wszystkim:
  • badania rynku,
  • diagnoza organizatorska,
  • pomiar efektywności ZZL,
  • diagnoza otoczenia przedsiębiorstwa,
  • badania równowagi praca-życie,
  • badanie opinii pracowników,
  • audyt funkcji personalnej,
  • badania zadowolenia pracowników,
  • pomiar konkurencyjności,
  • diagnozowanie kompetencji pracowników.
Dużym zainteresowaniem cieszą się badania mające na celu optymalizację procesów biznesowych naszych klientów. Należy do nich zaliczyć badania dotyczące strategii firmy i pracowników firm. W skład tych pierwszych wchodzi głównie pomiar konkurencji, badanie rynku i diagnoza organizatorska.

Na uwagę zasługuje też audyt funkcji personalnej, dzięki któremu można uzyskać informacje niezbędne do podjęcia decyzji dotyczącej obszaru zarządzania personelem w dłuższej perspektywie. Ponadto pozwala zyskać cenne wskazówki do przeprowadzenia działań restrukturyzujących porządkujących obszar polityki personalnej.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Innoresearch.

Artykuły

Badania opinii pracowników - sondaż, któremu warto zaufać
Badania opinii pracowników - sondaż, któremu warto zaufać
Decydując się na badania opinii pracowniczej masz szansę na bliższe poznanie swojej firmy i pracowników. To sposób na rozwiązanie wielu problemów firmowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Innoresearch Kinga Hoffmann-Burdzińska

Innoresearch Kinga Hoffmann-Burdzińska, Katowice

Opinie (6)

Opinie o firmie Innoresearch Kinga Hoffmann-Burdzińska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marcin
Marcin
5.0
04.03.2019
Super profesionalne podejście. Połączenie nauki z businessem w najlepszym wydaniu. Polecam analizę rynku wykonaną przez Panią Kingę.
Maurycy
Maurycy
5.0
17.07.2019
Na optymalizacji procesów biznesowych znają się rewelacyjnie. Polecam!!
Agatka
Agatka
5.0
31.05.2019
Wszystko w jak najlepszym porządku. Szczerze polecam firmę Innoresearch. Nigdy się na nich nie zawiodłem.
Jolanta
Jolanta
5.0
04.03.2019
Polecam współpracę z tą firmą- praca wykonana szybko, rzeczowo i za normalne pieniądze. Wyzysk i chamstwo to nie tutaj. Cieszę się że miałam okazję współpracować.
Dyrektor Zarządzający
Dyrektor Zarządzający
5.0
04.03.2019
Odpowiednie osoby w odpowiednim czasie. Tak można ująć podejście do procesów badania. Terminowość, obowiązkowość i jakość na najwyższym poziomie. Opracowany materiał pozwala na przyspieszenie decyzji. Firma naprawdę godna polecenia.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
03.03.2019
Profesjonaliści w swojej dziedzinie. Naprawdę można liczyć z ich strony na fachowe doradztwo biznesowe. Już nie pierwszy raz mi pomogli.