Szeroki wybór akumulatorów oraz części do nich
Szeroki wybór akumulatorów oraz części do nich, In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys, Piekary Śląskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342160023
REGON: 273578049

O firmie

Siedziba firmy In-Plus znajduje się w Katowicach, jednak posiadamy również punkty sprzedaży zlokalizowane na terenie całego Górnego Śląska, między innymi w Piekarach Śląskich. Na lokalnym rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 1997 roku. Właściciele przedsiębiorstwa to A. Szołtys i K. Szołtys.

Oferta

Podstawowym profilemvfirmy In-Plus jest sprzedaż akumulatorów rozruchowych do pojazdów. W branży działamy od wielu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć duże doświadczenie, poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy, a także zyskać zaufanie wielu klientów.

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego świadczymy usługi wyłącznie na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów przygotowaliśmy bogata ofertę, w skład której wchodzą akumulatory do pojazdów, takich jak:
  • samochody osobowe
  • samochody dostawcze
  • pojazdy ciężarowe
  • motocykle
W swoim asortymencie posiadamy także akumulatory do pojazdów elektrycznych, w tym wózków inwalidzkich i skuterów elektrycznych. Nie zabraknie u nas silników elektrycznych do łodzi i sprzętu pływającego. W trosce o jak najwyższą jakość od wielu lat współpracujemy z uznanymi na świecie producentami akumulatorów, co pozwala nam zaoferować Państwu produkty solidne i trwałe.

Uzupełnienie oferty przedsiębiorstwa In-Plus stanowi:
  • sprzedaż części zamiennych
  • sprzedaż płynów eksploatacyjnych do samochodów i motocykli
W ofercie posiadamy takie produkty jak: filtry oleju, powietrza, świece zapłonowe i żarowe, tarcze i klocki hamulcowe, przewody wysokiego napięcia i inne. Zajmujemy się również: przeglądami samochodowymi, odgrzybianiem i napełnianiem klimatyzacji samochodowych, a także: diagnostyką samochodową, pompowaniem kół azotem i prowadzeniem myjni parowej.

Klientom, którzy kupili akumulator u nas, zapewniamy bezpłatną kontrolę napięcia ładowania co 6 miesięcy. Zapewniamy również dokładne sprawdzenie starego akumulatora i sprawny montaż nowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy In-Plus.

Marki i specjalizacje

W ofercie posiadamy akumulatory firm takich, jak: Varta, Bosch, Centra, Exide, ZAP Piastów, Banner, Quand, Optima.

Kontakt

Kontakt In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys

In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys, Piekary Śląskie

Opinie (0)

Opinie o firmie In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys