Kompleksowa diagnostyka samochodowa
Kompleksowa diagnostyka samochodowa, In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys, Tychy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342160023
REGON: 273578049

O firmie

Siedziba firmy In-Plus znajduje się w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w sprzedaży akumulatorów do różnego typu pojazdów. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1997 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Oferta

Firma In-Plus prowadzi sprzedaż akumulatorów rozruchowych do różnego rodzaju pojazdów, między innymi samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych, a także motocykli. Możemy Państwu zaproponować silniki elektryczne, które znajdą zastosowanie w łodziach i innym sprzęcie pływającym. Ponadto w naszym asortymencie można znaleźć akumulatory do pojazdów elektrycznych, na przykład do wózków inwalidzkich lub skuterów elektrycznych.

W trosce o jak najwyższą jakość, od wielu lat współpracujemy z uznanymi na świecie producentami akumulatorów, co pozwala nam zaoferować Państwu produkty solidne i trwałe.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż części zamiennych, materiałów oraz płynów eksploatacyjnych do samochodów i motocykli. Oferujemy filtry oleju i powietrza, przewody wysokiego napięcia, tarcze, klocki hamulcowe oraz świece zapłonowe i żarowe.

Zajmujemy się fachowym serwisem, przeglądami, odgrzybianiem i napełnianiem klimatyzacji samochodowych, a także diagnostyką samochodową, pompowaniem kół azotem i prowadzeniem myjni parowej.

Zapraszamy do współpracy z firmą In-Plus.

Marki i specjalizacje

W ofercie posiadamy akumulatory firm takich, jak np. Varta, Bosch, Centra, Exide, ZAP Piastów, Banner, Quand, Optima.

Kontakt

Kontakt In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys

In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys, Tychy

Opinie (0)

Opinie o firmie In-Plus s.c. A. Szołtys K. Szołtys