Chwytaki i manipulatory najwyższej jakości
Chwytaki i manipulatory najwyższej jakości, Id Lifting Sp. z o.o. sp.k., Długołęka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8952130027
Branża:

O firmie

Siedziba naszej firmy Id Lifting sp. z o.o. sp.k. mieści się we Długołęce, ale działamy na terenie całej Polski. Jesteśmy liderem w dziedzinie automatyki przemysłowej. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami europejskimi, dzięki czemu możemy zapewnić Klientom szeroki wybór produktów najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszej firmy.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu maszyn do podnoszenia i przenoszenia ładunków. Oferujemy manipulatory podciśnieniowe. Są to dynamiczne urządzenia do przemieszczania produktów. Ładunki mogą być podnoszone na wysokość do 2,5 m, a maksymalny udźwig manipulatora to 315 kg. Taki sprzęt doskonale nadaje się do podnoszenia worków czy skrzynek.

Manipulatory pneumatyczne to specjalistyczne urządzenia dające możliwość chwytania przedmiotu poza środkiem ciężkości. Możemy dzięki nim podnieść ładunek, chwytać w poziomie i pionie, obracać go lub pochylać. Przenoszone ładunki mogą ważyć nawet 500 kg.

Uzupełnieniem naszej oferty są żurawie i suwnice. Konstrukcje zawsze dostosowujemy do wymagań i warunków lokalowych Klienta. Oferujemy również wózki manipulacyjne, które pozwalają na szybki transport ładunków na duże odległości. Szczególnie polecane są przy zakładaniu rolek na maszyny pakujące. Ładunki przewożone mogą ważyć nawet 1000 kg.

Oferta firmy Id Lifting sp. z o.o. sp.k. w Długołęce obejmuje:
  • manipulatory pneumatyczne
  • wózki manipulacyjne
  • żurawie i suwnice
  • chwytaki i zawiesia
  • testy i pokazy rozwiązań
  • serwis i wsparcie techniczne
Nasi pracownicy to osoby doświadczone i kompetentne. Chętnie pomogą Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań, idealnie dopasowanych do Waszych potrzeb i oczekiwań. Wieloletnie doświadczenie, rozległa wiedza branżowa i wykwalifikowani pracownicy to gwarancja usług na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www. Tam zamieściliśmy więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów. Ponadto na stronie internetowej naszej firmy znajdą Państwo formularz kontaktowy. Za jego pośrednictwem można zadać nam pytanie - postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to możliwe.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Manipulatory pneumatyczne i podciśnieniowe
Manipulatory pneumatyczne i podciśnieniowe
Doświadczona firma handlowa przygotowała dla swoich klientów rozbudowaną ofertę związaną ze sprzedażą manipulatorów pneumatycznych oraz podciśnieniowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Id Lifting Sp. z o.o. sp.k.

Id Lifting Sp. z o.o. sp.k., Długołęka

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Id Lifting Sp. z o.o. sp.k.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Robert
Robert
5.0
16.05.2019
Bogata oferta manipulatorów. Łatwo można znaleźć potrzebny rodzaj.
Marcin
Marcin
5.0
23.03.2019
Najwyższa jakość dostarczanych urządzeń. Obsługa klienta również nie pozostawia niczego do życzenia.