Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8761405967
REGON: 870402390
Rok założenia:
1996

O firmie

Prowadzony przez Edwarda Karczewskiego zakład Hydro-Geo Service znajduje się w Grudziądzu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Od 1996 roku zapewniamy wykonywanie profesjonalnych badań geologiczno-inżynierskich. Jesteśmy cenioną firmą, która gwarantuje rzetelne usługi.

Oferta

Usługi, jakie świadczy nasza firma Hydro-Geo Service, wiążą się z naszym zamiłowaniem do geologii. W pracę wkładamy swoje wszystkie nabyte umiejętności i wiedzę, co w połączeniu z dużym zaangażowaniem daje korzystne efekty prac. Jesteśmy wyposażenie w specjalistyczne narzędzia, bez których ciężko byłoby myśleć o pełnym profesjonalizmie.
Oferta naszego zakładu obejmuje:
  • opracowanie opinii geotechnicznych,
  • opracowanie dokumentacji badań podłoża gruntowego,
  • opiniowanie dokumentów geologiczno-inżynierskich,
  • opiniowanie projektów robót geologicznych,
  • obsługa geologiczna budowy.
Wykonywane przez naszych fachowców badania geotechniczne są wykonywane na potrzeby projektowania i realizacji obiektów budowlanych. Są również przydatne w planowaniu przestrzennym. Ponadto sprawdzamy warunki gruntowo-wodne i rozwiązujemy problemy geotechniczne na budowach za sprawą uprawnień hydrogeologicznych.

Zapewniamy, że wszelkie powierzone zlecenia wykonujemy zgodnie z ustalonym terminem. Przygotowaliśmy dla Państwa korzystne rozwiązania cenowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Hydro-Geo Service.

Kontakt

Kontakt Hydro-Geo Service Edward Karczewski

Hydro-Geo Service Edward Karczewski, Grudziądz

Opinie (0)

Opinie o firmie Hydro-Geo Service Edward Karczewski