Noclegi z widokiem na stocznię i jezioro Dąbie
Noclegi z widokiem na stocznię i jezioro Dąbie, Hotel Vulcan, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9552378729
Dodatkowe kontakty:

515 737 644

Branża:

O firmie

Hotel Vulcan to wyjątkowe miejsce na mapie Szczecina. Jego położenie sprawia, że łatwo do niego dojechać, a goście mogą podziwiać krajobraz stoczni oraz piękne jezioro Dąbie. Nowoczesny obiekt wyposażono w niezbędne wygody, dlatego nawet najbardziej wymagające osoby będą zadowolone z odwiedzin w stolicy województwa zachodniopomorskiego.

Oferta

Szczecin to portowe miasto, a hotel Vulcan pozwala na wczucie się w jego atmosferę. W nowoczesnym trzygwiazdkowym obiekcie przygotowano dla gości 110 przestronnych pokojów, w tym 5 apartamentów. Każdy pokój wyposażono w wygodne łóżka, łazienkę, dostęp do internetu, a także miejsce przeznaczone do pracy. Zadbano też o rozrywkę gości, dlatego w pokojach umieszczono odbiorniki TV. Pokoje przeznaczone są dla jednej, dwóch i trzech osób.

Męczące wizyty służbowe lub pobyty turystyczne powinny być zwieńczone odpowiednimi posiłkami, dlatego w hotelowej restauracji serwowane są wyśmienite dania kuchni polskiej i europejskiej. Przygotowywane z najlepszych jakościowo składników, odpowiednio długo gotowane i z wyczuciem przyprawione smakują każdemu. Mogą być podawane w ramach lunchy, obiadów i kolacji, a także na organizowanych w hotelu imprezach okolicznościowych. Oferta w tym zakresie obejmuje:
  • wesela
  • komunie
  • bankiety
  • spotkania biznesowe
  • rodzinne obiady
Podczas największych imprez może się bawić nawet 250 osób. Sala bankietowa jest klimatyzowana i ma wydzieloną część do tańca. Najbardziej wystawne imprezy, takie jak wesela, mogą być wzbogacone o udekorowanie sali, dostarczenie tortu i zapewnienie oprawy muzycznej. Ponadto pracownicy hotelu mogą się zająć wynajmem samochodów oraz atrakcjami dla dzieci.

Ponadto w hotelu organizowane są konferencje i szkolenia. Restauracja doskonale nadaje się też też dla osób szukających miłego miejsca na zjedzenie romantycznej kolacji.

Wspomniane już wcześniej szkolenia i konferencje odbywają się w świetnie przygotowanych salach konferencyjnych. Jest ich sześć, a największa z nich może pomieść nawet 90 uczestników. Oczywiście do ich dyspozycji pozostają urządzenia multimedialne, nagłośnienie i internet.

Wymienione informacje to nie wszystko czego mogą się Państwo dowiedzieć o hotelu Vulcan, dlatego w celu uzyskania dodatkowych informacji warto zadzwonić lub odwiedzić stronę internetową.

Kontakt

Kontakt Hotel Vulcan

Hotel Vulcan, Szczecin

Opinie (7)

Opinie o firmie Hotel Vulcan

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dariusz
Dariusz
5.0
12.06.2019
Podoba mi się, że w pokojach są czajniki. Uwielbiam herbatę, dlatego jest to dla mnie duże udogodnienie. M. in. za to oceniam hotel na 5!
Wiktor
Wiktor
5.0
11.05.2019
Zwiedzałem Szczecin i zatrzymałem się tutaj z narzeczoną. Przypadł nam pokój dwuosobowy i byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Połączyliśmy łóżka i dzięki temu mieliśmy wielkie łoże. Łazienka też ładna, dostęp do internetu i inne wygody to już standard, ale cieszy. No i świetna kuchnia. Bardzo nam smakowały dania w hotelowej restauracji. Polecam!
Mariusz
Mariusz
5.0
10.04.2019
Podobają mi się pokoje jednoosobowe w tym hotelu. Łóżko jest wygodne, przygotowano miejsce do pracy i jest dostęp do szybkiego internetu. Polecam to miejsce.
Kinga
Kinga
5.0
20.03.2019
Bardzo przyjemny hotel. Trzy gwiazdki jak najbardziej mi odpowiadają. Standard wysoki, jedzenie świetne, obsługa profesjonalna. Tak powinno być w każdym hotelu.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
28.02.2019
Bywam w Szczecinie służbowo i zawsze śpię w hotelu Vulcan. Podoba mi się to miejsce, bo mają wygodne pokoje i dobrą restaurację.
Rafał
Rafał
5.0
05.01.2019
Ciekawe miejsce. Widok z okna na stocznię i jezioro nie jest czymś, co mam na co dzień, dlatego oceniam to na plus. Ponadto wygodne łóżko i świetna kuchnia. Polecam.
Marek
Marek
5.0
20.12.2018
Najlepszy hotel w Szczecinie. Bardzo dobrze mi się tu spało.