Wynajem jachtów na Mazurach
Wynajem jachtów na Mazurach, Honest Jacht, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5782697689
REGON: 280062886
Rok założenia:
2005

O firmie

Firma Honest JachtKarola Kleniewskiego, zajmuje się czarterem jednostek pływających. Działa w regionie Wielkich Jezior Mazurskich. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gdańsku, natomiast jachty cumują w Starych Sadach, w powiecie mrągowskim, w województwie warmińsko-mazurskim.

Oferta

Mazury to ulubione miejsce wypoczynku wielu Polaków. Każdego roku tłumnie wybierają się nad Wielkie Jeziora Mazurskie, by podziwiać piękno przyrody. Szerokie tafle wody, lasy, dzikie zwierzęta i czyste powietrze to tylko część z tego, co można zobaczyć odwiedzając ten zakątek naszego kraju. Najlepszym sposobem na poznawanie Mazur jest wynajęcie jachtu. To z pokładu jednostki można najwięcej zobaczyć, poczuć się swobodnie i cieszyć każdą chwilą. Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy Honest Jacht, która na Mazurach wynajmuje jachty motorowe. Jednostki należące do firmy to nowoczesne i komfortowo wyposażone jachty. Klienci wypożyczalni nie muszą posiadać patentów, by je prowadzić.

Każdy z jachtów należących do Honest Jacht jest wyposażony w nabitą butlę gazową, naładowany akumulator i wodę pitną. Oczywiście posiada pełny zbiornik paliwa. Wszystko to po to, by klienci mogli ruszyć od razu w rejs. Osoby, które nie czują się pewnie na wodzie mogą ponadto skorzystać z opcji wynajęcia jachtu ze sternikiem i cieszyć się chwilami na wodzie.

Na miłośników aktywnego spędzania czasu czekają takie jachty motorowe jak:
  • futura 40 grand horizon honest 1
  • futura 40 grand horizon honest 2
  • nautica 1000 soley
Więcej informacji dotyczących firmy Honest Jacht i jej oferty, w tym cennik znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też można zarezerwować wybrany jacht.

Kontakt

Kontakt Honest Jacht

Honest Jacht, Gdańsk

Opinie (8)

Opinie o firmie Honest Jacht

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Anita Z.
Anita Z.
5.0
20.04.2016
Super obsługa, wszystko od początku jasne. Naprawdę dobry sprzęt, dzięki czemu szybko pozbyłam się wszelkich odpadów z placu budowy
Anita Z.
Anita Z.
5.0
20.04.2016
Skorzystaliśmy z usług wyburzeniowych firmy Honest i szczerze polecamy! Wszystko poszło szybko i zgodnie z planem. Fachowcy jakich mało w dzisiejszych czasach, a sprzęt pierwsza klasa.
Cezary
Cezary
5.0
20.11.2019
Wyburzenia to jedna z ich specjalności. Zleciłem im wyburzenie starego magazynu i doskonale sobie z tym poradzili. W jeden dzień zburzyli obiekt, a drugiego dnia nie było już nawet po nim gruzu.
Albert
Albert
5.0
11.09.2019
Naprawdę kompleksowa oferta. Zbierają odpady, wywożą je i przetwarzają. Ja mam spokój i niewiele za to zapłaciłem!
Filip
Filip
5.0
17.07.2019
Podstawili kontener, a po tym jak się napełnił wywieźli go. Dzięki temu nie mam już problemu z odpadami.
Jarek
Jarek
5.0
19.05.2019
Polecam firmę Honest. Mają duży wybór kontenerów i można dobrać najlepszy pojemnik do danej ilości odpadów.
adrian
adrian
4.0
18.10.2016
Pełna terminowość realizacji zlecenia
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.06.2016
Super firma! Polecam serdecznie!
Tagi