Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6441068473
REGON: 272513645
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Hit zlokalizowana jest w Jaworznie, na terenie województwa śląskiego. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2006 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Jarosław Jarzynka.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Hit jest montaż anten satelitarnych. Możemy Państwu zaproponować montaż oraz regulację anten każdego typu. Podczas realizacji zleceń korzystamy z profesjonalnych przyrządów pomiarowych, dzięki którym poprawie ustawimy odbiór programów radiowych i telewizyjnych, które nadawane są drogą satelitarną.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy przystosowanie zestawów satelitarnych do odbioru z wielu satelitów. Prowadzimy także sprzedaż tunerów i konwerterów. Ponadto w ofercie mamy anteny satelitarne. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż uchwytów antenowych.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem w wyborze odpowiedniego osprzętu bądź okablowania. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Hit.

Marki i specjalizacje

W naszej ofercie można znaleźć montaż anten Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ oraz SmartHD.

Kontakt

Kontakt Hit. FH. Montaż, ustawianie anten satelitarnych

Hit. FH. Montaż, ustawianie anten satelitarnych, Jaworzno

Opinie (0)

Opinie o firmie Hit. FH. Montaż, ustawianie anten satelitarnych