Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6462455146
REGON: 278142262
Rok założenia:
2003

O firmie

Nasza restauracja High Society zlokalizowana jest w Bojszowach Nowych, w powiecie bieruńsko-lędzińskim, na terenie województwa śląskiego. Na kulinarnej mapie rejonu istniejemy nieprzerwanie od 2003 roku. Właścicielem restauracji jest Danuta Długajczyk.

Oferta

High Society to idealne miejsce na szybką przekąskę w czasie pracy, rodzinny obiad czy popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi. U nas zjecie Państwo specjały kuchni włoskiej oraz wyjątkowe dania śląsko-polskie. Zatrudniamy wykwalifikowanych kucharzy, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali podczas szkoleń organizowanych przez włoskich mistrzów kulinarnych. Dzięki nim poznali tajniki doskonałych past, makaronów czy ciast do pizzy. W odpowiedzi na liczne sugestie Klientów postanowiliśmy poszerzyć ofertę i zdecydowaliśmy się na wynajem sali na pokazy, szkolenia, narady i przyjęcia.

Restauracja wyposażona jest w salę klimatyzowaną do 150 osób i dobrze zaopatrzony bar. Oferujemy również kompleksową organizację imprez rodzinnych i okolicznościowych, a wśród nich są:
  • bankiety,
  • komunie,
  • studniówki,
  • wieczory panieńskie,
  • wieczory kawalerskie,
  • imprezy cykliczne - sylwester, andrzejki itp.

Dodatkowo proponujemy jedzenie na dowóz. Wystarczy zadzwonić i zamówić, aby szybko zjeść pyszną pizzę, czy kebaba.

Nasza restauracja to miejsce, gdzie ciekawe rozmowy w gronie przyjaciół i dobra kuchnia łączą się ze sobą. Coraz więcej Gości chwali sobie nasze jedzenie, a także atmosferę, jaką udało nam się stworzyć. Będziemy zaszczyceni, jeśli zdecydują się Państwo do nich dołączyć.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Kontakt High Society

High Society, Bojszowy Nowe

Opinie (0)

Opinie o firmie High Society