Recykling i wstępna obróbka odpadów
Recykling i wstępna obróbka odpadów, Halex Jęczalek Jerzy PPHU, Brzeg

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 20:00
Wt.
07:00 - 20:00
Śr.
07:00 - 20:00
Cz.
07:00 - 20:00
Pt.
07:00 - 20:00
Sb.
07:00 - 20:00
Nd.
07:00 - 20:00
Dane rejestrowe:
NIP: 7470006618
REGON: 530503067
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba firmy Halex zlokalizowana jest w Brzegu, na terenie województwa opolskiego. Specjalizujemy się w usługach związanych z recyklingiem. Działalność w branży rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1993 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jerzy Jęczalek.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Halex są usługi związane z recyklingiem oraz wstępną obróbką odpadów. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór usług w zakresie surowców wtórnych. Na początku istnienia firmy zajmowaliśmy się tylko skupem i sprzedażą surowców, aczkolwiek wraz z rozwojem poszerzyliśmy swoją działalność o kilka pozycji. Oferujemy:
 • skup makulatury
 • sprzedaż makulatury
 • skup folii
 • sprzedaż folii
 • skup złomu
 • sprzedaż złomu
 • skup metali kolorowych
W przypadku tworzyw sztucznych firma skupuje i sprzedaje ścinkę polipropylenową, która nadaje się idealnie do produkcji granulatu.

Nasza firma wyposażona jest w nowoczesne i specjalistyczne urządzenia konfekcjonujące, a także posiadamy duży teren z budynkami, które umożliwiają nam magazynowanie nawet 20 000 ton odpadów. Ponadto oferujemy i dysponujemy flotą samochodową, która jest specjalnie dostosowana do transportowania odpadów różnego rodzaju.Zatrudniona przez nas kadra pracownicza jest doświadczona i wykwalifikowana w gospodarce odpadami. Posiadają szeroką wiedzę, dlatego chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące szczegółów oferty oraz działalności firmy. Zapewniamy, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy rzetelność, szybkość i sprawność wykonania. Na tle innych firm, wyróżniamy się terminowością. Działamy nie tylko na terenie Polski, ale również krajów Unii Europejskiej. Oferta naszej firmy skierowana jest między innymi do drukarń, przedsiębiorstw przemysłu samochodowego i ciężkiego. Ponadto naszymi Klientami są koncerny spożywcze i sieci sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Podejmiemy się także nawiązania współpracy z firmami z innych branż.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z oferty firmy Halex. Czekamy na kontakt i podjęcie współpracy.


Kontakt

Kontakt Halex Jęczalek Jerzy PPHU

Halex Jęczalek Jerzy PPHU, Brzeg

Opinie (1)

Opinie o firmie Halex Jęczalek Jerzy PPHU

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
02.12.2015
skup surowców halex to firma z długoletnią tradycją, skupuj różnego rodzaju surowce wtórne takie jak złom stalowy, złom miedzi, tzw kable palone, puszki i inne artykuły nadające się do odzysku i recyklingu, dobrze płacą, polecam //seba;
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0