Profesjonalne projektowanie mieszkań i lokali usługowych
Profesjonalne projektowanie mieszkań i lokali usługowych, Hałat Krzysztof, mgr inż. Pracownia projektowa, Pisarzowice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 19:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 19:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5470041890
REGON: 070312334
Rok założenia:
1993
Branża:

O firmie

Pracownia projektowa znajduje się w Pisarzowicach, w powiecie bielskim, w województwie śląskim. Działalność prowadzona jest przez Krzysztofa Hałata od 1991 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, które gwarantuje profesjonalne usługi.

Oferta

W naszym biurze projektowym tworzymy pełnobranżowe projekty ze wszystkimi uzgodnieniami administracyjnymi, które są potrzebne do uzyskania pozwolenia na budowę. Projekty realizujemy w zakresie budownictwa usługowego, produkcyjnego i mieszkalnego.

Oferujemy Państwu projekty typowe, w tym sprzedaż, adaptację do działki czy przeprowadzenie zmian w projektach. W obecnej ofercie znajduje się ponad 10 000 typowych projektów. Zajmujemy się projektami kiosków czy zakładów fryzjerskich. Jesteśmy również stałymi projektantami w zakładach usługowo-produkcyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami indywidualnymi oraz katalogami projektów typowych, które wydajemy na płytach CD i w postaci książek. Zachęcamy również do obejrzenia makiet domów, dokumentacji fotograficznej z realizacji, a także wizualizacji komputerowej projektowanych obiektów.

Zatrudnieni projektanci chętnie udzielą rady, pomogą wybrać projekt oraz lokalizację budynku bądź wykonają ocenę Państwa projektu. Pracownia Krzysztofa Hałata oferuje wykonanie pełnej dokumentacji do pozwolenia na budowę z zakresu: projektów indywidualnych z wszystkich branż, projektów zagospodarowania działki z uzgodnieniami, projektów typowych: zmiany w projektach, sprzedaży, adaptacji do działki, wykazu biur projektowych, map geodezyjnych, świadectw i certyfikatów energetycznych, nadzorów budowlanych oraz prowadzenia książki obiektu budowlanego.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Hałat Krzysztof, mgr inż. Pracownia projektowa

Hałat Krzysztof, mgr inż. Pracownia projektowa, Pisarzowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Hałat Krzysztof, mgr inż. Pracownia projektowa