Tłumaczenia dokumentów i tekstów specjalistycznych
Tłumaczenia dokumentów i tekstów specjalistycznych, Hadryan Milena, Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7811341247
REGON: 630625904
Rok założenia:
1990

O firmie

Nazywam się Milena Hadryan i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i szwedzkiego. Prowadzę działalność nieprzerwanie od 1996 roku. Moje biuro znajduje się w Poznaniu.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności, jako tłumacza przysięgłego jest przygotowywanie tłumaczeń różnego rodzaju tekstów i nie tylko. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskałam zaufanie wielu klientów. Z moich usług najczęściej korzystają osoby indywidualne, a także właściciele przedsiębiorstw z Poznania i okolic.

Oferuję tłumaczenia ustne z niemieckiego, tłumaczenia ze szwedzkiego, tłumaczenia dokumentów, tłumaczenia tekstów specjalistycznych i tłumaczenia przysięgłe ustne. Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają mi sprawną pracę, a także możliwość przygotowywania wszystkich dokumentów. Specjalizuję się w tłumaczeniach zarówno ustnych, jak i pisemnych. W tym zakresie mogę zaproponować tłumaczenia dowodów rejestracyjnych, dokumentów sądowych, dokumentów bankowych, a także dokumentów Urzędów Stanu Cywilnego.

Realizuję też tłumaczenia specjalistycznych tekstów prawniczych, ekonomicznych, technicznych i turystycznych. Dokonuję też edycji tekstów z uwzględnieniem standardów prostego języka, czyli plain language. Klientom oferuję też tłumaczenia konsekutywne, które polegają na tłumaczeniu, które odbywa się po zakończeniu wypowiedzi mówcy.

Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy mi na Państwa satysfakcji z efektu.

Gwarantuję terminowość i rzetelność. Zapraszam do biura w Poznaniu.

Kontakt

Kontakt Hadryan Milena

Hadryan Milena, Poznań

Opinie (1)

Opinie o firmie Hadryan Milena

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek A.
Jacek A.
5.0
28.06.2016
ZNAKOMICIE, SZYBKO I FACHOWO , POLECAM BIURO TLUMACZEN TLUMACZA PRZYSIEGLEGO PANI MILENY HADRYAN. JACEK ANDRZEJEWSKI