Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8231176766
REGON: 180247229
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Gabinet Psychoterapii prowadzony przez certyfikowanego psychoterapeutę, psychologa i coacha Roberta Gutkowskiego znajduje się w Dębicy, w województwie podkarpackim. Robert Gutkowski jest absolwentem Psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończył również m.in. studia podyplomowe z Life Coachingu na Uniwersytecie Łódzkim i całościowy 4-letni Kurs Psychoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Oferta

Od lat pomagam osobom z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi i problemami natury emocjonalnej. Prowadzę psychoterapię nerwic, depresji, zaburzeń psychosomatycznych i rozmaitych trudności emocjonalnych. W ramach psychoterapii staram się ustalić przyczyny danej troski. W psychoterapii osób dorosłych niezwykle ważne jest, by pacjent dokładnie przedstawił swoje problemy i powiedział jak się czuje. Terapia może obejmować od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu spotkań.

Zajmuję się psychoterapią dzieci, starając się pomoc im rozwiązać różnego rodzaju problemy. Umożliwiam także skorzystanie ze spotkań terapeutycznych dla rodziców, podczas których próbuje się dotrzeć do przyczyn problemów dziecka. Prowadzona jest także psychoterapia młodzieży zmagającej się z takimi problemami jak m.in. kompleksy czy lęki.

W ramach coachingu pomagam w dążeniu do wyznaczonych celów, które z jakiegoś powodu są nieosiągalne. Stosuję sprawdzone techniki, których celem jest odkrycie wewnętrznego potencjału. Można pracować np. nad zwiększeniem asertywności lub podniesieniem wiary we własne możliwości.

Świadczę również pomoc psychologiczną w przypadku kryzysów emocjonalnych, problemów wychowawczych, trudnych sytuacji oraz innych problemów.

Zapraszam do mojego gabinetu.

Kontakt

Kontakt Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii

Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii, Dębica

Opinie (0)

Opinie o firmie Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii