Zadbamy o Twój piękny uśmiech
Zadbamy o Twój piękny uśmiech, Grzesiak Gabinet stomatologiczny, Mikołów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 14:30
Wt.
08:30 - 14:30
Śr.
08:30 - 14:30
Cz.
08:30 - 14:30
Pt.
08:30 - 14:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6351317085
REGON: 273309585
Rok założenia:
2001

O firmie

Gabinet stomatologiczny Grzesiak znajduje się w Mikołowie, na terenie województwa śląskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1969 roku. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem chorych zębów. Właścicielami gabinetu są Izabela i Jarosław Grzesiakowie.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

O zęby należy dbać w każdym wieku, dlatego tak ważne są systematyczne wizyty w gabinecie stomatologicznym. My posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie w branży dentystycznej. Zajmujemy się leczeniem chorych zębów i likwidowaniem ubytków zębowych. Przyjmujemy pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staramy się pomóc.

Oferujemy leczenie kanałowe, usuwanie próchnicy, piaskowanie zębów i skaling. Ponadto wykonujemy wszczepy zębowe, wstawiamy sztuczne korzenie zębowe i przeszczepiamy tkanki miękkie i kości. Podnosimy dna zatoki szczękowej, leczymy zmiany zapalne w kościach oraz korygujemy niedobory estetyczne zębów.

W naszym gabinecie znajdują się specjalistyczne urządzenia, za pomocą których przeprowadzamy większość badań i zabiegów. Dbamy o higienę pracy, dlatego wszystkie narzędzia poddawane są dezynfekcji. Na życzenie pacjentów stosujemy znieczulenie miejscowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Podejmiemy się również zabiegów chirurgii stomatologicznej, takich jak usuwanie głęboko złamanych korzeni, chirurgiczne ekstrakcje zębów i hemisekcje.

Specjalizujemy się w protetyce zębowej. W tym zakresie oferujemy implanty zębowe, wkłady koronowo-korzeniowe, licówki, mosty, korony protetyczne oraz odbudowy oparte na implantach. Stosujemy wysokiej jakości materiały i środki, dzięki czemu możemy zapewnić, że implanty posłużą Państwu przez wiele lat. Dodatkowo zajmujemy się usuwaniem wyrośli kostnych, odsłanianiem zatrzymanych zębów oraz leczeniem zwichnięć zębów.

Podejmujemy się leczenia takich schorzeń jak, okluzja czy bruksizm. Pomieszczenia w lecznicy są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowych zębach. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia gabinetu stomatologicznego Grzesiak w Mikołowie.

Zakres działalności

Wybielanie zębów
Profilaktyka stomatologiczna
Badania obrazowe stomatologiczne
Znieczulenia stomatologiczne
Obsługiwani pacjenci
Dorośli
Dzieci
Rodzaj jednostki
Przychodnia / Poradnia Specjalistyczna
Udogodnienia
Możliwość płatności kartą
Przyjazne dla dzieci
Przystosowane dla niepełnosprawnych

Kontakt

Kontakt Grzesiak Gabinet stomatologiczny

Grzesiak Gabinet stomatologiczny, Mikołów

Opinie (0)

Opinie o firmie Grzesiak Gabinet stomatologiczny