Ekspertyzy i nadzory budowlane
Ekspertyzy i nadzory budowlane, Grzegorz Słaboń Unikon, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443182629
REGON: 361006342
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Biuro Unikon znajduje się w Krakowie. Działalność prowadzimy od 2015 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług projektowych. Właścicielem jest Grzegorz Słaboń.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Unikon jest wykonywanie projektów budowlanych. Możemy Państwu zaproponować profesjonalne usługi przedprojektowe. Podejmiemy się wykonania ekspertyz i opinii budowlanych. Prowadzimy także nadzór inwestorski na terenach budowy. W naszej ofercie można znaleźć sporządzenie pełnej wielobranżowej dokumentacji projektowej. Każdy projekt wykonamy zgodnie z wymaganiami klienta.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Usługi, jakie ponadto oferujemy to nadzór nad budową, projekty wykonawcze, nadzór usług projektowych oraz adaptacja projektów typowych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi wykonywanie projektów zabudowań.

Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność i terminowość. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Unikon.

Kontakt

Kontakt Grzegorz Słaboń Unikon

Grzegorz Słaboń Unikon, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Grzegorz Słaboń Unikon