Kompleksowe usługi remontowe
Kompleksowe usługi remontowe, Grzegorz Pitek Budownictwo, Oława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121855544
Rok założenia:
2018

O firmie

Siedziba firmy, której właścicielem jest Grzegorz Pitek znajduje się w Oławie, na terenie województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w usługach budowlanych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2018 roku, jednak jesteśmy prężenie rozwijającą się firmą świadczącą usługi na wysokim poziomie.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszej firmy są kompleksowe usługi remontowe. W naszej ofercie można znaleźć wykańczanie wnętrz mieszkań, domów czy biur. Podejmiemy się wyremontowania kuchni czy łazienki. Możemy zaproponować malowanie czy tapetowanie ścian. Jesteśmy także w stanie wykonać sufity podwieszane, które poprawiają akustykę w pomieszczaniu, a dodatkowo wyglądają nowocześnie. Zajmujemy się również układaniem podłóg oraz wykładzin.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy układanie paneli i płytek. Nasza oferta obejmuje także wstawianie okien oraz drzwi. Oprócz tego oferujemy wykonanie tynkowania, w tym tynkowania ozdobnego. Proponujemy również wykonanie wszelkich prac elewacyjnych i brukarskich - wyłożymy kostką brukową parkingi, ścieżki, chodniki czy place.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klientów. Zapewniamy rzetelność i terminowość, a także konkurencyjne ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy.

Zakres działalności

Artykuły

Remont mieszkania pod klucz – opcja dla bogatych, czy sposób na optymalizowanie kosztów?
Remont mieszkania pod klucz – opcja dla bogatych, czy sposób na optymalizowanie kosztów?
Według analiz kosztorysów i rynkowych usług remontowych, pełne aranżacje wnętrz pod klucz, są bardzo opłacalne finansowo dla inwestorów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Grzegorz Pitek Budownictwo

Grzegorz Pitek Budownictwo, Oława

Opinie (3)

Opinie o firmie Grzegorz Pitek Budownictwo

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Krzysztof
Krzysztof
5.0
06.09.2019
Usługi remontowe na wysokim poziomie, polecam.
Magdalena
Magdalena
5.0
05.07.2019
Firma pana Grzegorza Pitka w krótkim czasie wykonała remont mojego mieszkania, wszystko zgodnie z projektem oraz moimi sugestiami. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług, polecam.
Arnold
Arnold
5.0
31.05.2019
Bardzo rzetelna firma, która podjęła się wykonania remontu mieszkania, które otrzymałem w spadku po babci. Wszystko wykonane dokładnie tak, jak chciałem. Polecam serdecznie.