Usługi budowlane i remontowe na najwyższym poziomie
Usługi budowlane i remontowe na najwyższym poziomie, Grzegorz Kwiatkowski, Mława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5691453533
REGON: 130223860
Rok założenia:
2010
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Grzegorz Kwiatkowski i od 2004 roku prowadzę firmę budowlaną. Siedziba zlokalizowana jest w Mławie, na terenie województwa mazowieckiego oraz warmińsko-mazurskiego. Świadczymy zarówno usługi remontowe, budowlane, jak i ziemne oraz transportowe

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie prac budowlanych. Posiadamy czternastoletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych, a także właścicieli przedsiębiorstw. Nad wszystkim czuwa właściciel, Grzegorz Kwiatkowski.

Do naszych obowiązków należy:
  • budowa silosów,
  • budowa domów,
  • usługi koparkoładowarką,
  • ocieplanie budynków,
  • budowa domów pod klucz,
  • zakładanie centralnego ogrzewania,
  • układanie kostki brukowej.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń budowlanych, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Wszelkie prace wykonujemy według wcześniej sporządzonego projektu. Dysponujemy takim sprzętem jak koparkoładowarka, ładowarka teleskopowa i inne. Korzystamy z materiałów budowlanych, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników na placu budowy, dlatego kładziemy ogromny nacisk na kwestię BHP. Ponadto specjalizujemy się w montażu instalacji centralnego ogrzewania, gazowej i wodno-kanalizacyjnej. Dodatkowo wykonujemy szereg prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych, między innymi kładziemy gładzie, malujemy, tapetujemy oraz szpachlujemy ściany.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz potrzeb rynku lokalnego. Dodatkowo świadczymy prace ziemne oraz usługi transportowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Chętnie podejmiemy współpracę z klientami z Mławy i okolic.


Zapraszamy do kontaktu.

Zakres działalności

Wideo

Kontakt

Kontakt Grzegorz Kwiatkowski

Grzegorz Kwiatkowski, Mława

Opinie (4)

Opinie o firmie Grzegorz Kwiatkowski

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
03.09.2019
Zajmowali się ociepleniem mojego domu. Prace przebiegły sprawnie i dokładnie. Bardzo dobrze wykonana robota. Dzięki.
Klara
Klara
5.0
04.07.2019
Bardzo dobra firma. Budowali mój dom od podstaw. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Wszystko bardzo solidnie i dopracowane.
Aneta
Aneta
1.0
04.05.2017
Bardzo nieprzyjemny w obyciu. Obiecuje ze oddzwoni, nie oddzwania przez tydzień, potem jeszcze się obraża
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.09.2014
Polecam remont wykonany szybko i bardzo ładnie, jestem bardzo zadowolony!