Zadbamy o Państwa piękny uśmiech
Zadbamy o Państwa piękny uśmiech, Grzegorz Krępa lek. stomatolog, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9441323180
REGON: 351272399
Rok założenia:
1997

O firmie

Prowadzimy gabinet stomatologiczny z siedzibą w Krakowie już od 1997 roku. Właścicielem gabinetu jest stomatolog z wieloletnim doświadczeniem, Grzegorz Krępa.

Oferta

Zajmujemy się profilaktyką oraz leczeniem stomatologicznym. W naszym gabinecie przyjmujemy osoby w różnym wieku, w tym dzieci, zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Specjalizujemy się w stomatologii zachowawczej, estetycznej, chirurgii stomatologicznej oraz protetyce. Zajmujemy się także endodoncją.

Zapewniamy takie usługi jak:
  • wypełnianie zęba,
  • odbudowa zęba,
  • usunięcie zęba,
  • hemisekcja,
  • skaling,
  • piaskowanie,
  • wybielanie.
Przeprowadzamy leczenie kanałowe pierwotne oraz powtórne. Zajmiemy się usunięciem złamanego instrumentu czy też zamknięciem perforacji. Przeprowadzamy zabiegi mikrochirurgiczne. W ramach protetyki przeprowadzamy prace kombinowane oraz prace protetyczne na implantach. Wykonujemy protezy akrylowe i szkieletowe, korony na podbudowie z metalu i cyrkonu oraz korony imax. Zakładamy też szyny korekcyjno-relaksacyjne oraz licówki pełnoceramiczne.

W naszym gabinecie zapewniamy miłą, przyjazną atmosferę.

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej w celu umówienia wizyty.

Artykuły

Nie daj się próchnicy! Jak dbać o zęby?
Nie daj się próchnicy! Jak dbać o zęby?
Zastanawiasz się, jak dbać o zęby, żeby uniknąć próchnicy? Chcesz dowiedzieć się, gdzie znajdziesz zaufanego dentystę? Poznaj odpowiedzi na swoje pytania.

Wideo

Kontakt

Kontakt Grzegorz Krępa lek. stomatolog

Grzegorz Krępa lek. stomatolog, Kraków

Opinie (2)

Opinie o firmie Grzegorz Krępa lek. stomatolog

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ireneusz
Ireneusz
5.0
25.05.2019
Proteza szkieletowa - rewelacja. Wreszcie nie mam problemów z jedzeniem, czuję się bardzo swobodnie, mogę się śmiać bez ograniczeń. Dziękuję!
Zuzia
Zuzia
5.0
20.03.2019
Byłam tutaj na piaskowaniu zębów, nie wiedziałam, że różnica jest taka duża! Niepotrzebne mi już nawet wybielanie. Polecam.