Profesjonalne elektroinstalatorstwo
Profesjonalne elektroinstalatorstwo, Gregor FUH G. Orlewicz, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9670297656
REGON: 091483832
Rok założenia:
1997

O firmie

Od 1997 roku zajmujemy się elektroinstalatorstwem. Gwarantujemy profesjonalne usługi na wysokim poziomie. Siedziba naszego przedsiębiorstwa Gregor ulokowana jest na terenie Bydgoszczy. Właścicielem oraz osobą zarządzającą firmą jest Grzegorz Orlewicz.

Oferta

Już od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług elektrycznych. Gwarantujemy, że wszystkie nasze prace są bardzo bezpieczne. Znamy się na elektroinstalatorstwie i mamy wszystkie potrzebne do tego kompetencje. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz dokładnością.

Usuniemy każdą awarię i usterkę elektryczną. Pracujemy codziennie przez 24 godziny na dobę. Co więcej, zajmujemy się projektowaniem oraz montażem instalacji elektrycznych i odgromowych. Zajmujemy się również wykonywaniem prac budowlanych związanych z montażem instalacji elektrycznych.

Oferta przedsiębiorstwa Gregor to między innymi:
  • montaż rozdzielni,
  • montaż gniazd siłowych,
  • montaż gniazd elektrycznych.
Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze służą radą oraz fachową pomocą. Stale organizujemy dla nich szkolenia oraz kursy, by utrwalać wiedzę. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, terminowość i profesjonalizm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i podjęcia współpracy z firmą Gregor.

Kontakt

Kontakt Gregor FUH G. Orlewicz

Gregor FUH G. Orlewicz, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Gregor FUH G. Orlewicz