Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9531069650
REGON: 91110580
Rok założenia:
1994

O firmie

Siedziba naszego biura rachunkowo-księgowego, które prowadzone jest przez licencjonowaną księgową Grażynę Strzelecką, znajduje się w Bydgoszczy. Na rynku usług księgowych działamy nieprzerwanie od 1992 roku. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, dzięki czemu Klienci otrzymają profesjonalną obsługę.

Oferta

Przedmiotem działalności naszego biura rachunkowo-księgowego, prowadzonego przez Grażynę Strzelecką, jest kompleksowa obsługa księgowa firm. Naszym celem jest pomoc w prawidłowym działaniu finansów różnego rodzaju podmiotów gospodarczych.

Do naszych obowiązków należy prowadzenie ksiąg rachunkowych, książek przychodów i rozchodów oraz ewidencji. Sporządzamy również deklaracje i sprawozdania podatkowe. Zajmujemy się również reprezentowaniem naszych Klientów przed takimi instytucjami jak między innymi ZUS, GUS czy US.

Zajmujemy się obliczaniem wynagrodzeń, sporządzaniem list płac oraz obsługą umów i aktów związanych z prawem pracy, co pozwala na szeroko pojętą obsługę kadrowo-płacową firm w tym na przykład rozliczeniami PIT.

Nasi przeszkoleni i doświadczeni pracownicy służą również fachowym doradztwem finansowym oraz pomocą w opracowaniu analiz i ocen finansowych. Uzupełnienie naszej oferty stanowią usługi audytorskie, a także organizacja szkoleń BHP i ppoż.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Grażyna Strzelecka Biuro rachunkowo-księgowe

Grażyna Strzelecka Biuro rachunkowo-księgowe, Bydgoszcz

Opinie (1)

Opinie o firmie Grażyna Strzelecka Biuro rachunkowo-księgowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zadowolony klient
Zadowolony klient
5.0
08.11.2019
Polecam to biuro rachunkowe ze względu na szybką i kompleksową obsługę przez wykwalifikowane oraz sympatyczne osoby.