Oferujemy zabiegi z zakresu kriochirurgii i dermatoskopii
Oferujemy zabiegi z zakresu kriochirurgii i dermatoskopii, Grażyna Fronczak Lekarz Dermatolog Poradnia dermatologiczna, Oleśnica

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
12:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
12:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9111029388
REGON: 930170305
Rok założenia:
1997

O firmie

Nasza poradnia dermatologiczna znajduje się w Oleśnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzimy od 1993 roku. Zajmujemy się wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Osobą decyzyjną jest lek. med. drematolog-wenerolog, Grażyna Fronczak.

Oferta

Posiadamy 25-letnie doświadczenie w branży. Specjalizujemy się w dermatologii i kosmetologii lekarskiej. Z naszych usług korzystają osoby w różnym wieku, ale każdemu staramy się pomóc.

Do naszych zadań należy badanie znamion, wymrażanie zmian skórnych, wymrażanie znamion, fotooczyszczanie trądziku, zamykanie naczynek, leczenie przebarwień, leczenie chorób skórnych i diagnozowanie czerniaka. Ponadto oferujemy zabiegi w kabinie światłoleczniczej, leczenie łuszczycy i bielactwa.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności, niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Ważna jest dla nas rozmowa z pacjentem, dzięki czemu możemy poznać objawy towarzyszące chorobie skóry, takie jak swędzenie czy pieczenie. Na podstawie badań stawiamy diagnozę i proponujemy leczenie.

Dodatkowo oferujemy kriochirurgię brodawek i usuwanie rogowacenia słonecznego oraz innych zmian. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowiu.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej poradni dermatologicznej w Oleśnicy.

Kontakt

Kontakt Grażyna Fronczak Lekarz Dermatolog Poradnia dermatologiczna

Grażyna Fronczak Lekarz Dermatolog Poradnia dermatologiczna, Oleśnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Grażyna Fronczak Lekarz Dermatolog Poradnia dermatologiczna