Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5591126616
REGON: 091456410
Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Grażyna Ferenc i jestem mgr tłumaczem przysięgłym. Moje biuro znajduje się w Świeciu, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 1997 roku. Zajmuję się tłumaczeniem języka niemieckiego.

Oferta

Posiadam 21-letnie doświadczenie oraz odpowiednią wiedzę do działania jako tłumacz przysięgły. Zajmuję się językiem niemieckim. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to łatwy język, dlatego udzielam pomocy w tłumaczeniach ustnych i pisemnych.

Zajmuję się tłumaczeniem wszelkiego typu umów, protokołów czy dokumentów. Oferta obejmuje również różnego rodzaju teksty i treści. Moje ustne tłumaczenia obejmują negocjacje handlowe oraz przekłady rozmów, a także szkolenia i konferencje Współpracuję z partnerami zagranicznymi.

Ponadto wykonuję tłumaczenia specjalistyczne prawne, administracyjne bądź marketingowe. Świadczę kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Zlecenia realizuję rzetelnie oraz terminowo. Gwarantuję, że przekłady są na wysokim poziomie. Udzielam porad i cierpliwie wyjaśniam niezrozumiałe kwestie.

Głównym priorytetem mojej działalności jest satysfakcja klientów. Grono zadowolonych osób, które mi zaufało, z każdym rokiem jest coraz większe.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia placówki firmy w Świeciu.

Zakres działalności

Specjalizacja tłumaczeniowa
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Grażyna Ferenc Tłumacz przysięgły

Grażyna Ferenc Tłumacz przysięgły, Świecie

Opinie (0)

Opinie o firmie Grażyna Ferenc Tłumacz przysięgły