Wykonamy wizytówki i katalogi według Państwa projektu
Wykonamy wizytówki i katalogi według Państwa projektu, Grafdruk Rakowska Małgorzata, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9490192909
REGON: 381123368
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Firma Grafdruk powstała w 2018 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Częstochowie. Zajmujemy się świadczeniem usług poligraficznych. Właścicielką jest Małgorzata Rakowska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług poligraficznych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Wykonujemy:
  • wydruki wielkoformatowe,
  • foldery,
  • katalogi,
  • broszury,
  • naklejki,
  • banery,
  • kalendarze,
  • opakowania,
  • etykiety samoprzylepne,
  • gadżety reklamowe.
Ponadto oferujemy drukowanie ulotek reklamowych, drukowanie plakatów, drukowanie wizytówek, a także papierów firmowych i materiałów reklamowych. Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami i sprzętem, który pozwala nam na wielozadaniowość. Używamy najwyższej jakości tuszy i materiałów, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń.

Dodatkowo zajmujemy się świadczeniem usług introligatorskich. W tym zakresie oferujemy oprawę książek, renowację starodruków, oprawę dokumentów, oprawę prac dyplomowych i grawerton. Nasza praca to także nasza pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. W razie potrzeby odpowiemy na pytania z Państwa strony. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Grafdruk w Częstochowie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Grafdruk Rakowska Małgorzata

Grafdruk Rakowska Małgorzata, Częstochowa

Opinie (4)

Opinie o firmie Grafdruk Rakowska Małgorzata

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciek
Maciek
5.0
18.05.2019
Pracownicy w tej firmie to profesjonaliści w pełnej krasie. Znają się na tym co robią i potrafią doradzić w każdej kwestii.
Andrzej
Andrzej
5.0
16.03.2019
Jestem zadowolony z jakości usług, jakie świadczy ta firma. Widać, że znają się na tym co robią.
Agata
Agata
5.0
11.01.2019
Współpraca z firmą Grafdruk przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Tomasz
Tomasz
5.0
29.11.2018
Świetna drukarnia, która podejmuje się najbardziej skomplikowanych zadań. Polecam.