Doświadczony tłumacz przysięgły języka szwedzkiego
Doświadczony tłumacz przysięgły języka szwedzkiego, Grabarczyk Małgorzata, tłumacz, Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5851110027
REGON: 190335931
Rok założenia:
1993

O firmie

Nazywam się Małgorzata Grabarczyk i jestem tłumaczem przysięgłym języka szwedzkiego oraz tłumaczem pisemnym i ustnym języka angielskiego i szwedzkiego. Siedziba mojego biura znajduje się w Gdyni. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Działam nieprzerwanie od 1992 roku.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest świadczenie kompleksowych usług z zakresy tłumaczeń. Specjalizuję się w tłumaczeniu przysięgłym języka szwedzkiego oraz tłumaczeniu ustnym i pisemnym języka szwedzkiego i angielskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu zyskałam zaufanie rzeszy Klientów. Moją ofertę kieruję do osób indywidualnych, klientów instytucjonalnych, urzędów, sądów, biur tłumaczeń. Tłumaczenia wykonuję nie tylko dla klientów z Polski, ale i całej Europy.

Oferuję:
  • tłumaczenia tekstów specjalistycznych,
  • tłumaczenia opisów produktów,
  • tłumaczenia dokumentów uwierzytelnionych,
  • tłumaczenia pism sądowych,
  • tłumaczenia pism związanych z ewidencją ludności,
  • tłumaczenia instrukcji obsługi.
Dodatkowo pomagam w profesjonalnym tłumaczeniu szwedzkich dowodów rejestracyjnych. Zlecenia wykonuję tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Podejmę się tłumaczenia różnego rodzaju tekstów branżowych z zakresu prawa, bankowości, ekonomii oraz Unii Europejskiej. Tłumaczę teksty specjalistyczne wszelkiego rodzaju, takie jak dokumenty, sprawozdania finansowe, kontrakty, dokumenty szkoleniowe czy plany biznesowe.

Współpracuję z tłumaczami, dla których język szwedzki oraz angielski są pierwszymi językami. Dzięki temu mogę zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Moim atutem jest wykonywanie tłumaczeń symultanicznych oraz konsekutywnych, które mają miejsce podczas imprez w Polsce i zagranicą.

Gwarantuję terminowość oraz profesjonalne wykonawstwo. Zależy mi na Państwa satysfakcji, dlatego dokładam wszelkich starań, by znaleźć optymalne rozwiązania.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą doświadczonego tłumacza Małgorzaty Grabarczyk z Gdyni.

Kontakt

Kontakt Grabarczyk Małgorzata, tłumacz

Grabarczyk Małgorzata, tłumacz, Gdynia

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Grabarczyk Małgorzata, tłumacz