Najtańszy nocleg w mieście
Najtańszy nocleg w mieście, Gościniec Tombor Hotel, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340253861
Dodatkowe kontakty:

32 259 09 10

606 719 345

Rok założenia:
1990
Branża:

O firmie

Nasz Gościniec Tombor zlokalizowany jest w atrakcyjnej okolicy, niedaleko ulicy Kościuszki w Katowicach, zaledwie 10 minut jazdy od centrum miasta. Dla Państwa potrzeb recepcja czynna jest 24 godziny na dobę. Gościniec działa od początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Naszą firmą zarządzają Celina i Jerzy Toman.

Oferta

Prowadzony przez nas Gościniec Tombor znajduje się w Katowicach. Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem firmy, która za cel obrała sobie zapewnienie gościom noclegu w komfortowych warunkach.

Dysponujemy pięcioma apartamentami, również dwupokojowymi o wysokim standardzie, w których mieści się:
  • łazienka
  • aneks kuchenny
  • telewizor
  • czajnik
  • lodówka
Istnieje również możliwość wynajęcia pokoju jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowego, na wyposażeniu którego znajdują się lodówki i czajniki bezprzewodowe. Goście mają dostęp do aneksów kuchennych oraz pralni. Za drobną opłatą mogą Państwo zakupić u nas śniadanie.

Nieustannie pracujemy nad poprawą i tak już wysokich standardów gościńca. W budynku zamontowana została winda, dzięki której łatwiej jest dostać się na wyższe piętra osobom starszym lub chorym. Mamy na uwadze potrzeby osób niepełnosprawnych, dlatego dostosowaliśmy warunki mieszkalne do ich potrzeb. Specjalnie dla gości biznesowych stworzyliśmy sporą salę konferencyjną.

Zdecydowanym atutem naszego gościńca jest jego lokalizacja. W okolicy znajdą Państwo liczne restauracje, puby, sklepy, pocztę, aptekę, fryzjera oraz stację benzynową. Obiekt usytuowany jest niedaleko Górnośląskiego Centrum Medycznego im. prof. Leszka Gieca, Centralnego Szpitala Klinicznego im. prof. Kornela Gibińskiego i Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II. Z tego punktu dojechać można niemal w każdy zakątek miasta, dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. Dodatkowo zapewniamy darmowy parking oraz szybki Internet.

Istnieje możliwość rezerwacji online za pośrednictwem naszej strony. Wystarczy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się galeria zdjęć prezentująca nasz gościniec. Zachęcamy również do kontaktu. Serdecznie zapraszamy!

Zakres działalności

Wyposażenie pokojów hotelowych
Telewizja

Kontakt

Kontakt Gościniec Tombor Hotel

Gościniec Tombor Hotel, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Gościniec Tombor Hotel