Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5240009718
REGON: 2175347

O firmie

Firma Goga-Gastro istnieje od 2001 roku. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Osobą decyzyjną w przedsiębiorstwie jest Jacek Staszewski.

Oferta

Współpracujemy z dużymi i mniejszymi producentami sprzętu gastronomicznego z Polski i zagranicy. Nasz sprzęt oferujemy w atrakcyjnych cenach, a dodatkowo często mamy promocje i wyprzedaże. Dbając o Klientów, stwarzamy możliwość negocjacji cen, zakupów w ramach leasingu czy rat. Obecnie w sklepie internetowym mamy w sprzedaży ponad 8000 produktów. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługujemy hotele, restauracje, supermarkety, stołówki zakładowe, szkoły czy też szpitale.

Oferujemy Państwu dostęp do szerokiego wyboru wysokiej jakości produktów z takich kategorii jak:
  • akcesoria kuchenne,
  • akcesoria barmańskie,
  • meble ze stali,
  • chemia i płyny,
  • pakowarki próżniowe.
W naszej ofercie znajdą Państwo także szereg urządzeń z zakresu chłodnictwa, obróbki mechanicznej i termicznej. Proponujemy także sprzęt do zmywania i wielu innych.

Prowadzimy serwis i chętnie służymy pomocą w zakresie doradztwa technicznego i doboru urządzeń do indywidualnych potrzeb i wymagań. Możemy zainstalować dla Państwa sprzęt i przeprowadzić szkolenie z obsługi. Jesteśmy partnerem godnym zaufania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Goga-Gastro w Warszawie.

Marki i specjalizacje

W sprzedaży posiadamy produkty takich marek, jak:
  • 100%Chef, Asber, Bolarus, C.A.B., Ceylan, CF, Chef Pizza, de Buyer, Diamond, DM, EGAZ, Electrolux, F1, Fabar, Fama, FB, FC, GMG, GOGA Import, GP, Gram, Gredil, Hendi, Hounö, Igloo, iSi, Juka, Kela, KitchenAid, Kromet, Krupps, Lozamet, Lurch, Macap, MSC, Nemox, Omega, Peugeot, Potis, R-Italy, R.G.V., RAK, RG, RSV, S.A.C., Sayl, Soda, SPM, Spomasz Nakło, SR, Swift, TCF, Teikos, TKN, Uni-Trol, Unis Cool, Unox, ZAK i inne.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Goga-Gastro Sprzęt Gastronomiczny, Urządzenia do Gastronomii

Goga-Gastro Sprzęt Gastronomiczny, Urządzenia do Gastronomii, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Goga-Gastro Sprzęt Gastronomiczny, Urządzenia do Gastronomii