Leasing na wyciągnięcie ręki
Leasing na wyciągnięcie ręki, GO-leasing Sp. z o.o., Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7393879888
REGON: 362982333
KRS: 0000585935
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

GO-leasing to profesjonalna firma leasingowa, której siedziba znajduje się w Olsztynie. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2012 roku i od tamtej pory oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Firmą zarządza Grzegorz Olszewski. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zajrzenia na stronę internetową.

Oferta

GO-leasing to firma stworzona przez fachowców, którzy doskonale znają branżę leasingową i aktywnie działają w niej od wielu lat. Nasza oferta jest skierowana do polskich przedsiębiorców, którym zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta poznajemy jego preferencje i potrzeby i według tego tworzymy dopasowaną ofertę. Wśród naszych propozycji każdy może znaleźć coś dla siebie.

Nasza specjalność to:
 • leasing samochodów osobowych i dostawczych,
 • leasing transportu ciężkiego,
 • leasing maszyn budowlanych,
 • leasing maszyn rolniczych i leśnych,
 • leasing sprzętu medycznego,
 • leasing sprzętu IT,
 • leasing wyposażenia biura i sklepu,
 • leasing jachtów i motorówek,
 • leasing nieruchomości,
 • leasing pozostałych maszyn.
Kompleksowa i profesjonalna działalność to dla nas priorytet. Przez lata wypracowaliśmy skuteczne i szybkie metody działania, a to pozwala nam zaoferować najkorzystniejszy leasing na rynku.

Nasi Klienci mają do wyboru wiele różnego rodzaju opcji. Są to m.in. leasing na start, czy leasing All inclusive. Pomagamy załatwiać kredyty samochodowe, czy kredyty dla firm, zajmujemy się ubezpieczeniami. Działając w ramach faktoringu pomagamy w zamianie faktur na gotówkę.

To co Państwu gwarantujemy to kompleksowa obsługa w zakresie zawierania umów leasingu, znajomość wszystkich ofert leasingowych oraz kredytów samochodowych, a także profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najkorzystniejszego rozwiązania. Nasi Klienci mogą liczyć na bezpieczeństwo i pełną dyskrecję. Współpracujemy z wieloma renomowanymi i sprawdzonymi firmami leasingowymi i bankami, a naszą jakość potwierdzają certyfikaty "Rzetelna Firma" oraz "Firma Wiarygodna Finansowo".

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Marki i specjalizacje

Artykuły

Twój ekspert leasingowy – poznaj firmę Go-Leasing Sp. z o.o.
Twój ekspert leasingowy – poznaj firmę Go-Leasing Sp. z o.o.
Bardzo dobre warunki umów leasingowych oferuje firma Go-Leasing Sp. z o.o., która zapewnia m.in. leasing samochodowy, nieruchomościowy, czy sprzętów medycznych.

Wideo

Więcej informacji

 • Kalkulator leasingu i kredytu samochodowego zobacz
 • Znajdź auto zobacz
 • Referencje zobacz

Kontakt

Kontakt GO-leasing Sp. z o.o.

GO-leasing Sp. z o.o., Olsztyn

Opinie (6)

Opinie o firmie GO-leasing Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Mirek
Mirek
4.0
01.11.2019
Oferta bardzo kompleksowa, a pracownicy kompetentni. No i przede wszystkim udana pomoc przy załatwianiu kredytu na firmę. Polecam.
Andrzej
Andrzej
5.0
07.09.2019
Go-leasing spełnił moje oczekiwania przy leasingu koparki. Firma życzliwa dla Klienta.
Irmina
Irmina
5.0
17.07.2019
Zdecydowanie warto z nimi współpracować. Wiedzą co to jest profesjonalny leasing. Ludzie odpowiedzialni i doświadczeni, a oferta przystępna.
Adam
Adam
5.0
01.05.2019
Pomagali mi przy załatwianiu kredytu na samochód. Jestem bardzo zadowolony i polecam.
Aleksander
Aleksander
5.0
06.03.2019
Dobra firma leasingowa. Współpraca udana od samego początku. Pod każdym względem na duży plus.
Maria
Maria
5.0
12.01.2019
Oferta leasingu samochodu bardzo dla mnie korzystna. Przede wszystkim miła i kompetentna obsługa, wszystko zostało mi wcześniej dokładnie wyjaśnione, a warunki umowy spełniły moje oczekiwania. Serdecznie polecam, znają się na tym.