Rzetelni pracownicy ze wschodu
Rzetelni pracownicy ze wschodu, GMS Energy Barbara Bartosz, Ostrów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6221490520
REGON: 250659260
Rok założenia:
2008

O firmie

GMS Energy to profesjonalna agencja pracy rekrutująca pracowników ze Wschodu. Działalność prowadzimy od 2008 roku. Zapewniamy rzetelny proces rekrutacyjny. Naszą siedzibą jest Ostrów Wielkopolski, a firmą zarządza Barbara Bartosz.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem 600 816 935.

Oferta

GMS Energy to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy. Przez ponad 10 lat działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie branżowe dzięki czemu świetnie współpracujemy zarówno z pracodawcami, jak i pracownikami.

Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy. Zatrudniamy osoby do prac fizycznych w różnych branżach dla pracodawców na terenie całego kraju. Obsługujemy branże takie, jak:
  • produkcja,
  • sprzątanie,
  • opieka na dziećmi i osobami starszymi,
  • budowa,
  • inne.
Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia agencji pośrednictwa pracy. Przeprowadzamy rzetelną rekrutację, która pozwala nam poznać silne strony przyszłego pracownika, a także jego doświadczenie w pracy na konkretnym stanowisku. Nasza szeroka baza osób umożliwia nam wybór jak najbardziej zbliżony do potrzeb danego pracodawcy.

Odpowiedzialne podejście pozwoliło nam zyskać uznanie wielu Klientów, Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą dlatego zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Opieka nad osobami starszymi
Opieka nad osobami starszymi
Zawód opiekuna osób starszych to ogromna odpowiedzialność. Coraz częściej opieką zajmują się Ukrainki, które wykonują swoje zadania z najwyższą starannością.

Wideo

Kontakt

Kontakt GMS Energy Barbara Bartosz

GMS Energy Barbara Bartosz, Ostrów Wielkopolski

Opinie (1)

Opinie o firmie GMS Energy Barbara Bartosz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
31.03.2019
Współpracę z Gsm Energy oceniam bardzo dobrze. Dzięki nim zyskałem bardzo dobrych pracowników. Serdecznie polecam.