Transport krajowy oraz międzynarodowy
Transport krajowy oraz międzynarodowy, Global Motion Sp. z o.o., Czeladź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6762432971
REGON: 12140726800000
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Global Motion zlokalizowana jest w Czeladzi, w powiecie będzińskim, w województwie śląskim. Specjalizujemy się w usługach transportowych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2010 roku. Mamy bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług.

Certyfikaty i dyplomy

Dysponujemy licencją na przewóz rzeczy w transporcie krajowym i międzynarodowym. Ponadto jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych. Mamy karnety TIR. Oprócz tego mamy certyfikaty: ISO 90001 (certyfikat nr 001211258), Rzetelna Firma oraz DnB i DUNS nr 424070760

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Global Motion jest transport międzynarodowy, a także transport krajowy. Możemy Państwu zaproponować profesjonalny, a przede wszystkim bezpieczny przewóz pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. W naszej ofercie można znaleźć składowanie samochodów, zarówno nowych, jak i używanych. Ponadto zajmujemy się transportem artykułów spożywczych. Dysponujemy pojazdem z chłodnią do 3,5 tony. Oferujemy także przechowywanie i magazynowanie towarów.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy wynajem ciężarówek oraz furgonetek. Świadczymy również ekspresowy transport paletowy. Usługi transportowe świadczymy w języku polskim, angielskim, włoskim, francuskim i niemieckim. Nasze pojazdy wyposażone są w systemy GPS typu track&trace, dzięki temu Klient ma szansę obserwować czas i trasę przejazdu autotransporterów. Mamy także ubezpieczenie na powierzony nam ładunek oraz ubezpieczenie OC przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym na sumę gwarancyjną 350.000 EUR.

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dodatkowo przechodzą profesjonalny kurs EcoDriving’u. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Zapewniamy najwyższą jakość usług, a także bezpieczeństwo.

Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z Global Motion.

Wideo

Kontakt

Kontakt Global Motion Sp. z o.o.

Global Motion Sp. z o.o., Czeladź

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Global Motion Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Juliusz
Juliusz
5.0
16.05.2019
Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług. Kupiłem auto w Niemczech, jednak musiałem je odebrać w ciągu kilku dni. Firma Global Motion podjęła się zlecenia i na lawecie przyprowadzili mój samochód. Polecam.
Greta
Greta
5.0
15.03.2019
Rzetelnie i sprawnie, a przede wszystkim terminowo. Bardzo zależało mi na czasie, a oni zrealizowali zlecenie w ciągu kilku dni. Polecam!!
Łukasz
Łukasz
5.0
16.01.2019
Naprawdę warto skorzystać z ich usług, importowali ostatnio samochód dla mnie. Wszystko przebiegło sprawnie, jestem wdzięczny. Dziękuję i polecam innym.
Mariusz
Mariusz
5.0
04.11.2018
Kierowcy tej firmy mają kurs EcoDriving, są profesjonalni i terminowi. Widać, że są także doświadczeni, ponieważ przewóz mojego samochodu odbył się sprawnie i szybko. Polecam ich usługi.
Baltazar
Baltazar
5.0
07.09.2018
Firmę Global Motion polecił mi znajomy, który wcześniej korzystał z ich usług. Znalazłem wymarzony samochód, jednak był on dostępny w Niemczech. Po skontaktowaniu się z tą firmą, okazało się, że mogą zrealizować zlecenie od razu, ponieważ przywożą akurat kilka aut z tamtego regionu. Kilka dni później miałem samochód w Polsce, pod domem. Super!
Fabian
Fabian
5.0
29.07.2018
Do każdego zlecenia podchodzą z zaangażowaniem. Można liczyć na ich fachowe doradztwo. Dysponują nowoczesnymi autotransporterami i lawetami, dzięki temu realizują zlecenie rzetelnie i sprawnie. Polecam.
Maciek
Maciek
5.0
30.05.2018
Firma Global Motion podjęła się zlecenia przetransportowania używanych samochodów z Niemiec. Wszystko poszło bardzo dobrze, kierowcy są doświadczeni, dlatego złe warunki atmosferyczne nie opóźniły przewozu pojazdów. Super, polecam serdecznie!
Gabriel
Gabriel
5.0
14.03.2018
Bardzo profesjonalna firma. Zleciłem im przewóz kilku samochodów z Francji. Podjęli się tego zlecenia, zrealizowali je w krótkim czasie. Istniała możliwość śledzenia autotransportera w systemie GPS track&trace. Jestem bardzo zadowolony z usługi, polecam tę firmę.