Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6310016949
REGON: 271979590
KRS: 0000029718
Rok założenia:
1994
Branża:

Polecane oferty

Łaziska Górne, Kopalniana 49a
Bierzemy pod uwagę, że wycieczki to czas wolny, który Klienci powinni spędzić na wypoczynku i relak...
Katowice, Rynek 12 lok. p.101
Wyjazdy do niektórych krajów nie są takie proste. Czasami nie można po prostu wsiąść w samolot i po...
Nasz odział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego zlokalizowany w Olkuszu funkcjonuje ju...
Zawiercie, Nowowiejska 7B
Od samego początku naszej działalności zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług transportowyc...

Oferta

INFOLINIA 32 793 72 07

ODDZIAŁY:

HOTEL Gwarek
ul. Słowackiego 10
57-350 Kudowa Zdrój
tel. 74 866 18 91
gwarek@gat.pl

Ośr. Wcz. Gród Piastów
ul. Krasickiego 42
78-131 Dźwirzyno
tel. 94 358 54 69, 358 50 05
fax: 94 358 52 06
g.piastow@gat.pl

Pensjonat Zamek
ul. Piłsudskiego 7
38-600 Lesko
tel. 13 469 62 68
fax: 13 469 68 78
zamek@gat.pl

Ośr. Wyp.–Szkol. Wiking
ul. Rybacka 12
82-107 Jantar
tel. 55 247 89 88
fax: 55 247 89 82
wiking@gat.pl

Ośr. WS Barbara
ul. Wczasowa 90,
43-453 Ustroń Jaszowiec
tel. 33 854 35 91
fax. 33 854 33 24
barbara@gat.pl

Ośr. WŻ Ryn
ul. Mazurska 17
11-520 Ryn
tel. 87 421 81 33
tel/fax: 87 421 85 47
ryn@gat.pl

Ośr. TS Zagroń
ul. Wrzosowa 21
43-370 Szczyrk
tel. 33/ 817 85 28, 817 86 57, 817 92 74
fax: 33 817 92 75
zagron@gat.pl

CR Metamorfoza
ul. Szkolna 3
72-415 Międzywodzie
tel. 91 381 38 12
fax. 91 381 39 90
metamorfoza@gat.pl

Zespół Pensj. Sośnica i Lipowy Dwór
ul. H. Modrzejewskiej 7
34-500 Zakopane
tel. 18 20 667 96
fax: 18 20 143 36
sosnica@gat.pl

Kontakt

Kontakt Gliwicka Agencja Turystyczna S.A.

Gliwicka Agencja Turystyczna S.A., Szczyrk

Opinie (0)

Opinie o firmie Gliwicka Agencja Turystyczna S.A.